Projektas skirtas didinti sąmoningesnį aprangos ir aksesuarų vartojimą, raginti visuomenę jau nebenaudojamus daiktus ne išmesti, o suteikti jiems antrą gyvenimą ir paskatinti atsakingesnę bei gamtai draugiškesnę pirkimo iš antrų rankų galimybę. Šiam tikslui pasiekti TV3 ir „Vinted“ jungia pajėgas.
 

Mes tikime, kad kiekvienas žingsnis yra svarbus ir gali tapti reikšmingu indėliu į naudotų prekių rinką, nes kokybiški daiktai nusipelno tarnauti ilgai. Suteikus žmonėms galimybę vartoti jau pamėgtus, o ne naujus drabužius, galime padėti susidoroti su kai kuriais neigiamais mados pramonės poveikiais aplinkai, nes prekės ilgiau išlaikomos apyvartoje bei išvengiama dalies išmetamų teršalų, sukeltų naujo daikto gamybos procese. „Vinted“ misija – kad iš rankų į rankas keliaujantys drabužiai taptų pirmu pasirinkimu visame pasaulyje.
 

Prisijungti kviečiami visi Lietuvos gyventojai – net ir mažiausias kiekvieno iš mūsų žingsnis atsakingo vartojimo link yra be galo svarbus.

Prie iniciatyvos jungiasi televizijos veidai, laidos ir serialai:  „galvOK“, „Gero vakaro šou“, „Pasikalbėkime su Renata Šakalyte“, „Pasaulis pagal moteris“, „La maistas“, „Moterys meluoja geriau“.

Žvaigždžių spintos

Dalyvis

Dabar kaip žvaigždė gali atrodyti ir tu! Laidų vedėjos Renatos Šakalytės spinta iš laidos „Pasikalbėkim su Renata Šakalyte“ bus prieinama nuo sausio 6 d.

SPINTA
Dalyvis

Dabar kaip žvaigždė gali atrodyti ir tu! Aktorės Deimantės Bubelytės spinta iš serialo „Moterys meluoja geriau“ bus prieinama nuo sausio 3 d.

SPINTA
Dalyvis

Dabar kaip žvaigždė gali atrodyti ir tu! Radijo laidų vedėjų Elenos Karalienės ir Sauliaus Baniulio spintos iš Power Hit Radio ryto laidos „Šok į kelnes“ bus prieinamos nuo sausio 16 d.

SPINTA
Dalyvis

Dabar kaip žvaigždė gali atrodyti ir tu! Laidų vedėjos Kristinos Rimienės spinta iš laidos „Pasaulis pagal moteris“ bus prieinama nuo vasario mėnesio.

Spinta
Dalyvis

Dabar kaip žvaigždė gali atrodyti ir tu! Stilistės Marijos Palaikytės spinta iš laidos „galvOK“ bus prieinama nuo vasario mėnesio.

Spinta
Dalyvis

Dabar kaip žvaigždė gali atrodyti ir tu! Šefo Gian Luca Demarco ir jo žmonos Eglės Demarco spinta iš laidos „La maistas“ bus prieinama nuo kovo mėnesio.

SPINTA
Dalyvis

Dabar kaip žvaigždė gali atrodyti ir tu! Laidų vedėjo Mindaugo Stasiulio spinta iš laidos „Gero vakaro šou“ bus prieinama nuo kovo mėnesio.

SPINTA


Į viršų