Viktoras Anosovas

Viktoras Anosovas – buvo Igorio Girkino „Strelkovo“ „karo policijos“ vadovas. Tarp prorusiškų ginkluotų formacijų iš DLR grupuotės, jis žinomas slapyvardžiu „Nosis“.

Apie Putino parankinius rašo Laisvosios Rusijos forumas spisok-putina.org su tikslu paviešinti Putino režimą remiančius, bendrininkaujančius ir leidžiančius veikti asmenis.

Jo nuopelnai Kremliaus režimui yra aiškūs kaip diena, pirmiausia tai yra karo nusikaltimai.

Jis ėjo prorusiškų separatistų iš DLR grupės inicijuoto karinio „tribunolo“ pirmininko pareigas, oficialiai nuteisė mirties bausme Slaviansko gyventoją Aleksejų Pičką. Jis dalyvavo posėdyje, kai kaltinamasis buvo išteisintas, o paskui buvo pirmininko pavaduotoju posėdžiuose dėl separatistų pusėje kovojusių ukrainiečių – 32 metų Dmitrijaus Slavovo ir 25 metų Nikolajaus Lukjanovo, kuriuos suėmė jų pačių bendrininkai iš separatistų formacijų Donbase.

Nustatyta, kad Slaviansko gyventojo Aleksejaus Pičko byloje mirties nuosprendį paskelbė Viktoras Anosovas. Tokią informaciją patvirtina „tribunolo“ protokolas.

Viktoras Anosovas buvo prorusiškų separatistų karinio dalinio Donecke vadu ir vadinamųjų Krymo „savigynos pajėgų“, kurios kartu su Rusijos specialiosiomis pajėgomis perėmė pusiasalio kontrolę, vadovu.

Viktoras Anosovas yra aktyvus socialiniuose tinkluose ir dažnai publikuoja savo dalyvavimo ginkluotame konflikte pietryčių Ukrainoje nuotraukas. Tarp šimtų nuotraukų, kurias paskelbė Viktoras Jurjevičius Anosovas, yra keletas, kuriose Anosovas yra Maskvoje kartu su Vladislavu Surkovu (buvusiu Rusijos Federacijos prezidento padėjėju).

Yra žinoma, kad Viktoras Anosovas ir Vladislavas Jurjevičius Surkovas dalyvavo „Donbaso savanorių sąjungos“ susitikime, kuriam vadovavo Rusijos pilietis Aleksandras Borodajus, vadinamasis Donecko separatistų „ministras pirmininkas“.

Viktoras Anosovas tikriausiai yra artimai susipažinęs su Borodaju: yra nuotrauka, kurioje Aleksandras Jurjevičius Borodajus (buvęs nepripažintos DLR Tarybos pirmininkas) apdovanoja Anosovą medaliu už tarnybą Slavianske ir Donecke.

Anosovas dabar grįžo iš Rytų Ukrainos į Krymą. Sprendžiant iš jo socialinių tinklų paskyrų ir verslo reportažų, Anosovas tapo aneksuoto Krymo sostinėje Simferopolyje veikiančios statybų bendrovės ir alaus daryklos įkūrėju ir bendrasavininkiu.

Kanada įvedė sankcijas Anosovui už dalyvavimą ginkluotame konflikte Rytų Ukrainoje.

Galima gyvenamoji vieta: Ukraina, Krymas, Simferopolis.

Į viršų