Viačeslavas Apraksimovas

Viačeslavas Apraksimovas yra gerai žinomas Putino režimo vykdytojas, kuris be skrupulų dalyvauja ir skiriant žmonėms mirties bausmes.

Apie Putino parankinius rašo Laisvosios Rusijos forumas su tikslu paviešinti Putino režimą remiančius, bendrininkaujančius ir leidžiančius veikti asmenis.

Buvęs Slaviansko karo komendantas, vėliau liūdnai pagarsėjusio DLR kovotojų bataliono „Vostok“ karys. Jis buvo Slaviansko „tribunolo“ teisėju, dalyvavo posėdžiuose, kuriuose buvo skiriamos mirties bausmės.

Putino režimui nusipelno visaip

Dalyvavimo nelegaliose „teismo sesijose“, kurias inicijavo apsišaukėlių separatistų gaujos, V. A. Apraksimovas ėjo teisėjo pareigas vadinamuosiuose kariniuose „tribunoluose“.

Pagal „tribunolo“ protokolą, Slaviansko miesto gyventojo Aleksejaus Pičko apklausos metu, V. A. Apraksimovas įtarė, kad gyventojas yra vagis. Jis naudojo kankinimus prieš miesto gyventojus, dalyvavo nelegaliuose „kariniuose tribunoluose“, kuriuose priimdavo mirties nuosprendžius. Jis privertė Donecko srities gyventojus eiti į fronto liniją Ukrainos ginkluotųjų pajėgų priešakyje.

Per „tribunolą“ dėl separatistų Nikojaus Lukjanovo ir Dmitrijaus Slavovo, apkaltintų turto grobstymu, Apraksimovas teigė, kad dėl nusikaltimo yra kaltas Lukjanovas, o Slavovas „yra puikus kovotojas“, kuris „buvo veikiamas negatyvių jo draugo kėslų“.

Nusikalstamos veiklos pasekmės: Kanada įvedė sankcijas Apraksimovui už dalyvavimą ginkluotame konflikte Rytų Ukrainoje.

Į viršų