Palangoje vykusias 11–ąsias „Omnitel 1000 km lenktynes“ šeštadienį laimėjo Belgijos komanda „KS Motorsport“ su „BMW Silhouette“ autotomobiliu. Nugalėtojai 334 trasos ratus (1000 km) nuvažiavo per 9 val. 3 min.

Nugalėtojų komandai atstovavo Stivas Vanbelingenas (Steve Vanbellingen), Vordas Sleisas (Ward Sluys) ir Benis Smetsas (Benny Smets).

Trečiąsias iš eilės „Omnitel 1000 km lenktynes“ laimėjo užsienio arba mišri lietuvių ir užsienio sportininkų komanda.

Kaip ir buvo tikėtasi, iššūkį atrankos varžybų nugalėtojams belgams nuo pat lenktynių pradžios metė neslėpusi ambicijų siekti tik pergalės „Oktanas Racing“ komanda, kurios sportininkai broliai Nemunas ir Nerijus Dagiliai bei Robertas Kupčikas 1000 km trasoje tramdė "Porsche 997 GT3" automobilį.

Įpusėjus lenktynėms, kurias ženklino 167–asis ratas, pirmavo „Oktanas Racing“ komanda, svečius iš Belgijos lenkdama dviem ratais. Trečia buvo „Rimo“ (BMW) komanda, o ketvirti – „BMP Martin Sport“ („Honda Civic Type–R“) lenktynininkai.

Didžiausia intriga kilo iki varžybų pabaigos likus kiek mažiau nei 100 ratų. Paskutinis „Porsche“ vairavęs R. Kupčikas visą laiką ratą įveikdavo 6–8 sek greičiau, nei varžovai. Tačiau tokios persvaros neužteko.

„Oktanas Racing“ komanda nuo nugalėtojų atsiliko 1 min. 33,432 sek.

Ant trečiojo prizininkų pakylos laiptelio užkopusi Lenkijos "Fuchs MP Sport Star Moto" komanda (Maciej Marcinkewicz, Maciej Stanco, Pawel Potocki) su "Ferrari 430 GT3 Scuderia" nuo nugalėtojų atsiliko net 15 ratų.

Ketvirtąją vietą užėmė viena favoričių laikyta „Bauer Racing“ komanda (Ramūnas Čapkauskas, Tomas Šipkauskas ir Konstantinas Calko) su "AMG Kit Car" (atsiliko 17 ratų), penktąją – „Rimo“ komanda (Rimantas Blažulionis, Saulius Vitkauskas ir Vaidas Navickas; atsiliko 18 ratų), o šeštąją – „BMP–Martin Sport“ komanda (Arūnas Granskas ir Martynas Samuitis) su „Honda Civic Type–R“ (atsiliko 22 ratais).

Iš 42 lenktynes pradėjusių komandų klasifikuotos 34.

Greičiausiai vieną ratą – per 1 min. 21,032 sek. – įveikė „Oktanas Racing“ komandos narys R. Kupčikas.