Krepšinio naujienos

Tai komandinis sportas, žaidžiamas dviem komandomis. Krepšinis yra populiarus visame pasaulyje, tiek profesionaliose lygose, tiek mėgėjų ir mokyklų varžybose. Krepšinio naujienos ir naujausia informacija apie populiariausią sporto šaką Lietuvoje. Visas krepšinio varžybas galite stebėti Go3 arba TV3 Play.

Rezultatyvių gynėjų akistatoje pergalę šventė Jalenas Brunsonas ir „Knicks“

Niujorko „Knicks“ (41/27) komanda išvykoje 119:112 (30:22, 32:34, 37:32, 20:24) nugalėjo San Fransisko „Warriors“ (35/32) ekipą. Jalenas Brunsonas vedė Niujorko klubą į pergalę. Jis per 35 minutes pelnė 34 taškus (9/16 dvit., 3/9 trit., 7/8 baud.), atkovojo 5 kamuolius, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, bet dukart pažeidė taisykles bei padarė 3 klaidas. Joshas Hartas nugalėtojų gretose žaidė visas 48 minutes ir tapo pirmuoju tokiu krepšininku šiame sezone.
Krepšinis Prieš 41 min.

Visas rungtynes dominavusi „Lakers“ sutriuškino varžovus iš Atlantos

NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Los Andželo „Lakers“ (37/32) ekipa pasiekė triuškinamą pergalę, kai savo sirgalių akivaizdoje 136:105 (38:28, 35:31, 38:27, 25:19) nugalėjo Atlantos „Hawks“ (30/38) komandą ir nutraukė dviejų nesėkmių seriją. Nugalėtojus į priekį vedė D'Angelo Russellas, kuris pelnė 27 taškus ir atliko 10 perdavimų. LeBronas Jamesas nugalėtojų gretose per 28 žaidimo minutes įmetė 25 taškus (8/9 dvit., 2/5 trit., 3/3 baud.
Krepšinis Prieš 1 val.

Pratęsimo dramoje Sakramente – dvigubą dublį užfiksavęs Domantas Sabonis ir „Kings“ pergalė

Antradienio rytą Domanto Sabonio atstovaujama Sakramento „Kings“ (38/28) po atkaklios kovos ir pratęsimo (28:32; 29:15; 27:29; 21:29; 16:6) įsirašė pergalę prieš Memfio „Grizzlies“ (23.45). Pats lietuvis šiose rungtynėse buvo antras pagal rezultatyvumą savo komandoje. D. Sabonis surinko dvigubą dublį fiksuodamas 25 taškų, 18 atkovotų kamuolių ir 5 rezultatyvių perdavimų statistiką.

Anthony Edwardso vedama „Timberwolves“ išvykoje nugalėjo „Jazz“

Anthony Edwardso vedama Minesotos „Timberwolves“ (47/21) išvykos rungtynėse 114:104 (25:37; 28:22; 30:24; 31:21) įveikė Jutos „Jazz“ (29/39) krepšininkus. Jutos ekipa pralaimėjo antrąsias rungtynes paeiliui, nepaisant to, kad antros galimybės taškais 22:8 įveikė Minesotą. Komandą į pergalę atvedęs A. Edwardsas šiose rungtynėse pelnė 32 taškus, atkovojo 7 kamuolius ir padavė 8 rezultatyvius perdavimus.

„Juventus“ apkartino „Nevėžio“ legionieriaus pagerintą sezono naudingumo rekordą

Pirmadienį vienintelėse šio vakaro „Betsafe-LKL“ rungtynėse Kėdainiuose vietos „Nevėžis-Optibet“ (5/16) nusileido Utenos „Juventus“ (13/8). Nors serbo Oliverio Kostičiaus treniruojama ekipa ir nesulaikė 33 taškus pelniusio rezultatyviausio LKL žaidėjo Zane'o Watermano, tačiau puikiai išnaudojo savo priekinės linijos krepšininkus ir šventė pergalę 85:100 (22:22, 23:28, 21:21,22:22). Pirmajame rungtynių ketvirtyje abi komandos žaidė greitą ir akiai patrauklų krepšinį, o kėlinį tritaškiu užbai...
Krepšinis Prieš 11 val.

Kasparas Jakučionis pakviestas į prestižines jaunųjų talentų rungtynes

Barselonos „Barcelona“ ekipai atstovaujantos 17-metis krepšinio talentas iš Lietuvos Kasparas Jakučionis gavo kvietimą į prestižinę „Nike Hoop Summit“ stovyklą Portlande.  Balandžio 13 dieną vyksiančiose rungtynėse varžysis perpektyviausi jaunieji krepšinio talentai iš viso pasaulio, kurie suskirstomi į JAV ir Pasaulio rinktines.
Krepšinis Prieš 12 val.

Domantas Sabonis ir kitos superžvaigždės perpiešia NBA paveikslą – JAV atletų dominavimas baigėsi

Domantas Sabonis NBA lygoje ir toliau demonstruoja fantastišką žaidimą, kas visiškai pagrįstai leidžia jam būti vienu iš pretendentų į naudingiausio sezono žaidėjo (MVP) apdovanojimą.
Krepšinis Prieš 13 val.

Svarbias netektis įvardinęs „Virtus“ treneris baiminasi „Žalgirio“ namų aikštės pranašumo

Bolonijos „Virtus“ (17/12) treneris Luca Banchi prieš antradienio Eurolygos akistatą Kaune išskyrė pagrindinius aspektus, galinčius jo ekipai atnešti labai reikalingą pergalę. Nemuno saloje Bolonijos klubas versis be Devontae Cacoko, Danielio Hacketto ir Isaia Cordinier`io ir paslaugų. Visgi Latvijos rinktinę į 5 vietą pasaulio čempionate atvedęs L. Banchi tikisi, jog jo ekipai pavyks gera koncentracija kompensuoti šių svarbių žaidėjų netektį.
Krepšinis Prieš 14 val.

„Žalgirio“ jaunimo komanda pateikė sudėtį turnyrui Dubajuje

Kauno „Žalgirio“ jaunimo komanda išrikiavo sudėtį šią savaitę Dubajuje vyksiančiai Eurolygos jaunimo turnyro atrankai. Kovo 22-24 dienomis žalgiriečiai kausis su Bolonijos „Virtus“, „Valencia“ ir „Next Generation“ ekipomis. Treneris Vytauta Pliauga savo sudėtyje turės keturis Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) žaidėjus – Mantą Juzėną, Dovydą Buiką, Nedą Raupelį ir Mantą Laurenčiką.

Jonas Valančiūnas pasisakė apie Buzelio galimybių lubas: „Matas gali tapti vienu geriausiu žaidėjų“

Naujojo Orleano „Pelicans“ ir Lietuvos rinktinės vidurio puolėjas Jonas Valančiūnas davė interviu Ispanijos portalui „Mundo Deportivo“, kuriame kalbėjo ne tik apie savo ateitį, bet ir didžiausius Lietuvos rinktinės kozirius netolimoje ateityje – „Barcelona“ įžaidėją Roką Jokubaitį ir NBA naujokų biržai šiuo metu besirengiantį Matą Buzelį. J. Valančiūnas interviu metu tikino taip pat Eurolygoje aistringai palaikantis Šarūno Jasikevičiaus treniruojamas komandas.
Krepšinis Prieš 15 val.

Naujajame „Jr. NBA League“ turnyro sezone – mergaičių komandos

Penktadienio popietę Kaune įsikūrusiuose „Krepšinio namuose“ duotas startas naujajam „Jr. NBA League“ projekto sezonui, organizuojam Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) ir Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA). Šiais metais turnyras turės rekordinį dalyvaujančių ekipų skaičių – dalyvaus 30 berniukų ir 12 mergaičių komandų.   „Šiek tiek neįprastu laiku, bet „Jr. NBA League“ projektas oficialiai startavo.

„Virtus“ fenomeną nagrinėjęs Andrea Trinchieri: „Tai primena mano futbolo komandą“

Jau rytoj Kauno „Žalgirio“ (11/18) krepšininkai Eurolygoje bandys reabilituotis savo sirgalių akivaizdoje, kai namie priims daugelio krepšinio specialistų prieš sezoną nuvertintą Bolonijos „Virtus“ (17/12) ekipą. Trijų pralaimėjimų seriją Eurolygoje bandysiantis nutraukti italas Andrea Trinchieri prieš dvikovą su savo šalies klubu akcentavo kiekvieno žaidėjo indėlį į pergalę ir didelę asmeninės atsakomybės už komandos rezutatus, svarbą.  „Pakalbėkime apie atsakomybę.
Krepšinis Prieš 16 val.

Indonezijos ir Lietuvos krepšinio federacijų bendradarbiavimas įsibėgėja – įvyko treniruočių stovykla

Visą mėnesį trukęs Indonezijos jaunimo krepšinio atrankos projektas, kurį koordinavo Lietuvos krepšinio federacija (LKF), pasiekė galutinę stadiją. Kovo mėn. pradžioje Indonezijoje viešint LKF vadovams buvo atrinkti 20 perspektyviausių18-os ir 16-os metų jaunuolių, kurie nuo balandžio mėnesio treniruosis Lietuvoje ir ruošis aštuoniolikmečių FIBA Azijos čempionatui.
Krepšinis Prieš 20 val.

Balandį Vilniuje – tarptautinis Mato Buzelio turnyras ir konferencija jaunųjų krepšininkų bei tėvų edukacijai

Balandžio pradžioje, 4-6 dienomis, Sostinės krepšinio mokykla (SKM) surengs pirmąjį tarptautinį Mato Buzelio vardo vaikų krepšinio turnyrą, skirtą 2012 m. ir vėliau gimusiems vaikams. JAV vidurinių mokyklų krepšinio sistemoje žingsnius link profesionalaus sporto žengęs M. Buzelis – vienas perspektyviausių Lietuvos jaunųjų talentų, augęs garsių sportininkų Buzelių šeimoje. Jis savo pavyzdžiu nori įkvėpti Lietuvoje sportinių aukštumų siekiančią jaunąją kartą, tad sutiko tapti turnyro veidu.
Krepšinis Prieš 22 val.

Prieš dvikovą su „Žalgiriu“ „Virtus“ Italijoje pralaimėjo autsaideriams

Pralaimėjimą po atkaklios kovos Italijos lygoje patyrė Bolonijos „Virtus“ (16/7) krepšininkai. Luca Banchi auklėtiniai svečių arenoje po pratęsimo 86:87 (19:18, 17:15, 17:17, 19:22, 14:15) nusileido Pezaro „Victoria Libertas“ (7/16) ekipai. Pratęsimo pabaigoje pergalę „Victoria Libertas“ nulėmė Andrea Cinciarini, kuris išprokovavo pražangą. Tada jis pataikė vieną baudą, antrą specialiai prametė, o per likusias kelias sekundes „Virtus“ jau nesugebėjo nieko susikurti.
Krepšinis 2024-03-18

Bamas Adebayo tritaškiu atvedė „Heat“ į pergalę

Sunkią pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Majamio „Heat“ (37/30) krepšininkai. Eriko Spoelstra treniruojama komanda svečių arenoje 104:101 (21:23, 39:27, 19:26, 25:25) įveikė Detroito „Pistons“ (12/55) klubą. Majamio komandos pergalę paskutinę pagrindinio laiko sekundę nulėmė Bamo Adebayo tritaškis. Aukštaūgiui tai buvo 12-asis tritaškis per jo septynerių metų karjerą. „Heat“ komandai Duncanas Robinsonas pelnė 30 taškų bei sužaidė rezultatyviausias sezono rungtynes.

„Spurs“ iškovojo pergalę, o Victoras Wembanyama įsirašė į klubo istorijos metraščius

Pergalę NBA rungtynėse iškovojo San Antonijaus „Spurs“ (15/53) klubas. Greggo Popovičiaus treniruojama komanda savo arenoje po pratęsimo 122:115 (25:29, 30:27, 25:27, 30:27, 12:5) įveikė Bruklino „Nets“ (26/42) krepšininkus. Victoras Wembanyama nugalėtojams per 36 minutes įmetė 33 taškus (13/19 dvit., 1/7 trit., 4/6 baud.), atkovojo 15 atšokusių kamuolių, atliko 7 rezultatyvius perdavimus, blokavo 7 metimus, tačiau prasižengė 1 kartą bei suklydo 4 sykius.

Kyrie Irvingas įspūdingu lemiamu metimu išplėšė pergalę prieš NBA čempionus

Dramatišką pergalę NBA lygoje šventė Dalaso „Mavericks“ (39-29) krepšininkai, kurie paskutinėmis sekundėmis dėka lemiamo Kyrie Irvingo metimo namuose 107:105 (30:34, 28:27, 26:18, 23:26) įveikė Denverio „Nuggets“ (47-21) klubą. Prasidėjus ketvirtajam mačo kėliniui šeimininkai turėjo nedidelę persvarą, bet svečiai ją po truputį mažino ir likus minutei rezultatas buvo lygus 102:102. Tuomet tritaškį pataikė J. Murray'us, bet tuo pačiu atsakė ir L. Dončičius.

Alexo Antetokounmpo vedama Mažeikių komanda dramatiškai laimėjo Šiauliuose

Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) intrigos nepagailėjo į atkrintamąsias besitaikančių klubų susidūrimas. „Šiauliai“ (5-16) savo arenoje 91:94 (29:17, 21:16, 22:31, 19:30) krito prieš Mažeikių „M Basket-Delamode“ (9-11).  Rungtynes produktyviau pradėjo „Šiauliai“, po aktyvaus Shaquille’o Keitho starto ir techninės Nikola Vasilevo pražangos atsiplėšę 25:15. Vėliau skirtumas tarp komandų artėjo ir prie triuškinančios ribos – 44:25.   Antrajame ketvirtyje po ...

Donato Motiejūno komanda pralaimėjo Prancūzijos taurės pusfinalyje

Dramatišką nesėkmę Prancūzijos taurės pusfinalyje patyrė Monako „AS Monaco“ krepšininkai. Saša Obradovičiaus auklėtiniai rezultatu 89:93 nusileido Strasbūro SIG ekipai. Donatas Motiejūnas pralaimėtojų gretose per 11 minučių įmetė 1 tašką (0/1 dvit., 1/2 baud.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet prasižengė 1 kartą. SIG: Paulas Lacombe 30 (7/9 dvit., 3/5 trit., 4 atk. kam., 6 rez. perd., 4 kld.), Tyrus Mcgee 25 (5/6 trit., 5 atk. kam.