Pergalę 14-ajame „TOPsport A lygos“ ture svečiuose iškovojo Kauno rajono „Hegelmann“ ekipa, kuri rezultatu 2:0 (0:0) nugalėjo savų sirgalių akivaizdoje žaidusį „Panevėžį“.

10-ąją minutę galva smūgiavo Linas Klimavičius, kamuolį sugavo Arijus Bražinskas, vos už poros minučių Klaudijaus Upsto kaire koja spirtas kamuolys drebino vartų konstrukciją. Kėlinio pabaigoje šalia vartų smūgiavo Leo Ribeiro, Jeffrey Sarpongas atliko tolimą bandymą, su juo susitvarkė varžovų vartų sargas.

Vos prasidėjus antrajai rungtynių pusei svečiai turėjo gerą progą pasižymėti – Denisas Bošnjakas atliko gerą perdavimą Abdeliui Kaderui, jo bandymą sustabdė laiku vartus palikęs Vytautas Černiauskas. Tiesa, dar geresnę galimybę rezultatą persverti turėjo „Panevėžys“, kai greitoje atakoje vienas prieš vartininką likęs Sivertas Gussias kamuolį pasiuntė virš vartų.

Sužaidus valandą mėlyną aprangą vilkintys futbolininkai išsiveržė į priekį. Leo Ribeiro prasiveržė kairiuoju kraštu bei atliko perdavimą Hugo Figueredo, jis vienu lietimu nuginklavo V. Černiauską, kurį iškart po įvarčio pakeitė Tomas Švedkauskas, pastarajam teko atremti Domanto Antanavičiaus bandymą.

80-ąją minutę su tolimu Ernesto Veliulio smūgiu susitvarkė A. Bražinskas, šiek tiek vėliau H. Figueredo bandymas skriejo šalia vartų stačiakampio. Tašką rungtynėse jau per pridėtą teisėjo laiką padėjo Matas Vareika, kuris pasileidęs į greitą ataką suklaidino varžovų vartininką bei išsiskyrė įvarčiu.

Po 14-ojo turo Andriaus Skerlos auklėtiniai savo sąskaitoje turi 23 taškus bei rikiuojasi treti, savo ruožtu, „Panevėžys“ yra surinkęs 11 taškų bei užima 9-ąją turnyro lentelės poziciją.