Lėverkuzeno „Bayer“ paskutinėse Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynėse namuose 2:1 nugalėjo „Augsburg“ futbolininkus.

„Bayer“ jau pirmajame kėlinyje greitai įrodė savo pranašumą. Victoro Boniface ir Roberto Andricho įvarčiai padėjo įgyti šeimininkams dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Puikia proga sušvelninti rezultato nepasinaudojo Ermedinas Demirovičius, kurio smūgiuotą kamuolį atrėmė vartininkas.

„Bayer“ ir antrajame kėlinyje atliko daugiau smūgių, tačiau įvartį pelnė varžovai. Mertas Komuras pasiuntė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir rezultatas tapo 1:2. Per likusį laiką žiūrovai daugiau įvarčių taip ir neišvydo.

Jau anksčiau titulą užsitikrinę Xabi Alonso auklėtiniai šiame sezone vietiniame čempionate nepatyrė nei vieno pralaimėjimo. „Bayer“ iškovojo 28 pergales ir 6 susitikimus baigė lygiosiomis.

Tuo tarpu kitame susitikime Dortmundo „Borussia“ komanda net 4:0 sutriuškino „Darmstadt“ futbolininkus.

Aktyviai rungtynes pradėję „Borussia“ futbolininkai kūrė vieną ataką po kitos. Ianas Maatsenas sužaidus pusvalandį puikiu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį 1:0. Netrukus rezultatą padvigubino klubo legenda Marco Reusas 2:0.

Julianas Brandtas antrajame kėlinyje tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir rezultatas tapo 3:0. Donyellas Malenas susitikimo pabaigoje taip pat pridėjo įvartį, o „Borussia“ šventė pergalę 4:0.

„Borussia“ surinko 63 taškus ir finišavo penktoje „Bundesliga“ turnyrinės lentelės vietoje.

Miuncheno „Bayern“ paskutinėse sezono rungtynėse 2:4 turėjo pripažinti „Hoffenheim“ futbolininkų pranašumą.

Mathysas Telis ir Alphonso Daviesas rungtynių pradžioje pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir greitai padėjo „Bayern“ įgyti dviejų įvarčių pranašumą 2:0. Visgi vos po keleto minučių rezultatą tiksliu smūgiu sušvelnino Maximilianas Beieris 1:2.

Įspūdingą pasirodymą antrajame kėlinyje surengė Andrejus Kramaričius, kuris net tris kartus nuginklavo „Bayern“ vartų sargas ir padėjo „Hoffenheim“ iškovoti įspūdingą pergalę rezultatu 2:4.

„Bayern“ sezoną baigė surinkęs 72 taškus ir finišavo trečioje turnyrinės lentelės vietoje pirmą kartą nuo 2011-ųjų.