„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus ir sutvirtino čempionato lyderio poziciją.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Darwinas Nunezas 13-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Martinas Dubravka.

Luisas Diazas 18-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau po VAR buvo užfiksuota nuošalė, o įvartis liko neįskaitytas.

Mohamedui Salah 22-ąją minutę nepavyko realizuoti teisėjo skirto vienuolikos metrų baudinio ir rezultatas išliko nepakitęs.

Trentas Alexanderis-Arnoldas 39-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

M. Salah 49-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Liverpool“ šiame susitikime į priekį 1:0.

Alexanderis Isakas 54-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Curtisas Jonesas 74-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą bei vėl persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1.

Cody Gakpo 78-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir padidino „raudonųjų“ pranašumą 3:1.

Svenas Botmanas 81-ąją minutę standartinė situacijos metu smūgiu galva sušvelnino rungtynių rezultatą 2:3.

M .Salah 86-ąją minutę antruoju bandymu užtikrintai pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir rezultatas tapo 4:2.

„Liverpool“ po 20 sužaistų rungtynių turi surinkęs 45 taškus ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje, „Aston Villa“ su 42 tašku alsuoja į nugarą ir žengia antra, „Man City“ klubas po 19 sužaistų susitikimų su 40 taškų – trečias.