Anglijos „Premier“ lygoje toliau vyksta įtempta kova dėl titulo. 33-ojo turo rungtynėse išvykoje „Liverpool“ 3:1 susitvarkė su „Fulham“ klubo pasipriešinimu.

Pergalė leido Jurgeno Kloppo auklėtiniams pasivyti lygoje pirmavusią „Arsenal“ komandą.

Pirmajame kėlinyje abi komandos apsikeitė įvarčiais. Į fantastišką Trento-Alexanderio Arnoldo baudos smūgį įvarčiu atsakė „Fulham“ gynėjas Timothy‘s Castagne‘as.

Antrajame kėlinyje „Liverpool“ perėmė žaidimo kontrolę, kurią jie pavertė dviem įvarčiais. Pasižymėjo Ryanas Grevenberchas ir Diogo Jota.

Kovoje dėl „Premier“ lygos titulo geriausias pozicijas vis dar turi „Manchester City“ jie yra surinkę tašku mažiau nei jų artimiausi varžovai, bet yra sužaidę vieneriomis rungtynėmis mažiau.