Londono „Chelsea“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose po įnirtingos kovos 4:3 įveikė „Manchester United“ futbolininkus.

Rungtynes aktyviau pradėjęs „Chelsea“ po tikslaus Conoro Gallagherio smūgio greitai išsiveržė į priekį 1:0. Cole’as Palmeris vos po 15 minučių sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino rezultatą 2:0.

Visgi „Man Utd“ per likusį laiką pavyko apversti situaciją. Alejandro Garnacho pasiuntė kamuolį į į vartus po grubios Moiseso Caicedo klaidos, o Bruno Fernandeso smūgis galva atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Antrajame kėlinyje abi komandos žaidė atvirą futbolą, kūrė vieną pavojingą progą po kitos. A. Garnacho 67-ąją minutę tiksliai uždarė nuostabų Antony perdavimą ir persvėrė rezultatą „Man Utd" naudai 3:2. C. Palmeris 100-ąją minutę pasižymėjo nuo vienuolikos metrų atžymos ir išlygino rezultatą 3:3.

Pastarasis 101-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išplėšė „Chelsea“ dramatišką pergalę 4:3.

A. Garnacho pelnė dublį trejose „Premier“ lygos rungtynėse šį sezoną. Paskutinį kartą jaunas žaidėjas (Michaelas Owenas) tą patį padarė tik 1998/1999 m. sezone.

Kitose „Premier“ lygos rungtynėse „Liverpool“ namuose 3:1 nugalėjo „Sheffield United“ futbolininkus ir sugrįžo į lentelės viršūnę.

Pirmajame kėlinyje dominavęs „Liverpool“ po Darwino Nunezo puikaus smūgio išsiveržė į priekį 1:0. Puikia proga padvigubinti rezultato nepasinaudojo Alexis Mac Allisteris, kurio smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų.

Antrojo kėlinio pradžioje Conoras Bradley nukreipė kamuolį į savus vartus ir rezultatas tapo lygus 1:1. „Liverpool“ žaidė aktyviai puolime ir vis didino spaudimą prie varžovų vartų.

A. Mac Allisteris 76-ąją minutę nuostabiu smūgiu nepaliko šansų vartininkui ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1. Pastarasis po mažiau nei dešimties minučių turėjo dar vieną pavojingą progą pasižymėti, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją.

Cody Gakpo rungtynių pabaigoje taip pat pridėjo savo įvartį ir įtvirtino šeimininkų ekipos pergalę 3:1.

„Liverpool“ po 30 sužaistų rungtynių turi surinkęs 70 taškų ir rikiuojasi pirmoje „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietoje. Tuo tarpu „Sheffield Utd“ su 15 taškų žengia paskutinis, dvidešimtas.