newcastle united

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „newcastle united“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „newcastle united“.

4 įvarčius pelnęs „Newcastle United“ sutriuškino „Tottenham“ futbolininkus

„Newcastle United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Tottenham“ futbolininkus.  „Newcastle United“ futbolininkai pirmajame kėlinyje aktyviai žaidė puolime. Pirmieji įvarčiai krito sužaidus pusvalandį.
2024-04-13

„Premier“ lygoje „Chelsea“ įsirašė nelengvą pergalę

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus.   Pirmajame kėlinyje komandos žaidė apylygiai.
2024-03-12

„Premier“ lygoje „Man City“ iškovojo dramatišką pergalę, tris taškus įsirašė ir „Chelsea“

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse po dramatiškos kovos  3:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus. Svečiai pirmieji išsiveržė į priekį, kai Bernardo Silva 26-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką. Bet šeimininkai greitai surado atsakymus.
2024-01-13

Sunkų mūšį laimėjęs „Liverpool" įsitvirtino „Premier" lygos lyderio pozicijoje

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:2 nugalėjo „Newcastle United“ futbolininkus ir sutvirtino čempionato lyderio poziciją. Tikslaus perdavimo sulaukęs Darwinas Nunezas 13-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Martinas Dubravka.  Luisas Diazas 18-ąją minutę nukreipė kamuolį į vartų tinklą, tačiau po VAR buvo užfiksuota nuošalė, o įvartis liko neįskaitytas.
2024-01-02

Pralaimėjimą patyrusi „Newcastle“ tapo nemalonaus antirekordo savininke

Anglijos „Premier“ lygoje tęsiasi nesėkminga „Newcastle United“ komandos atkarpa. Antrąją Kalėdų dieną vykusiose rungtynėse namuose „Newcastle“ 1:3 nusileido „Nottingham Forrest“ komandai. Nors po Alexanderio Isako realizuoto vienuolikos metrų baudinio šeimininkai buvo priekyje, Chrisas Woodas pelnė „hat-tricką“ priversdamas varžovus pralaimėti penktąsias rungtynes per pastaruosius šešis susitikimus. Pralaimėjimas įrašė „Newcastle“ į nemalonaus antirekordo puslapius.
2023-12-26

„Premier“ lyga: „Tottenham“ sugrįžo į lyderių ketvertą, „Newcastle“ suklupo prieš naujokus

Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos penkerios rungtynės. Pergalę iškovojo ir į pirmąjį ketvertą sugrįžo Londono „Tottenham Hotspur“. Jie namuose 2:1 nugalėjo „Everton“ futbolininkus. „Tottenham“ komanda į priekį įsiveržė dar 9-ąją minutę. Puikaus perdavimo iš aikštės krašto sulaukęs Richarlisonas vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus. 18-ąją minutę šeimininkai jau turėjo dviejų įvarčių persvarą.
2023-12-23

„Premier“ lygoje favoritai liko be taškų

Anglijos „Premier“ lygoje ketvirtadienį sužaistos dar dvi rungtynės. Skaudų pralaimėjimą išvykoje patyrė „Newcastle“ komanda. Šansą priartėti prie pirmojo ketverto turėjusi komanda net 0:3 nusileido „Everton“ futbolininkams. Nors rungtynių metu „Everton“ dažniau kūrė pavojingesnes progas, jiems pralaužti oponentų vartus pavyko tik 79-ąją minutę. Po septynių minučių krito antrasis įvartis, o per pridėtą laiką jie savo pranašumą pavertė triuškinančiu.
2023-12-08

Rungtynių eigą kontroliavę „Newcastle Utd“ namuose nugalėjo „Man Utd“

„Newcastle United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 1:0 nugalėjo „Manchester United“ futbolininkus. Šeimininkai nuo pat mačo pradžios žaidė geriau. Miguelis Almironas 17-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Andre Onana atrėmė kamuolį, o vos po kelių minučių Alexanderio Isako pavojingai smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.
2023-12-03

Savo kaltę pripažinęs italų futbolininkas diskvalifikuotas 10 mėnesių

„Newcastle United“ saugas Sandro Tonali buvo diskvalifikuotas 10 mėnesių po to, kai prisipažino, kad dalyvavo lažybose tuo metu, kai gynė „AC Milan“ komandos garbę. S.Tonali pripažino, kad lažinosi tose rungtynėse, kuriose pats žaidė. Pastarasis išsiderėjo su Italijos prokurorais 10 mėnesių trukmės diskvalifikaciją. Jei žaidėjas nebūtų sutikęs bendradarbiauti, jam būtų grėsusi trejų metų diskvalifikacija.
2023-10-26

„Newcastle Utd“ klubas eliminavo „Man City“ iš „Carabao“ taurės turnyro

„Newcastle United“ klubas Anglijos „Carabao“ taurės trečiojo etapo rungtynėse 1:0 nugalėjo „Manchester City“ futbolininkus ir žengė tolyn. O J. Guardiolos auklėtiniams turnyras jau baigtas. Pasižymėti šansų turėjo abi komandos, tačiau pirmieji įvartį pelnė „Newcastle United, kai puolėjas Alexanderis Isakas 53-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išvedė ekipą į priekį 1:0. Mančesterio ekipa vis bande grasinti varžovų vartams, bet trūko tikslumo.