• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Lietuvos triatlono čempionai išaiškėjo Trakuose

Praūžė Trakų triatlonas, kuriame paaiškėjo ir naujieji Lietuvos čempionai.

Praūžė Trakų triatlonas, kuriame paaiškėjo ir naujieji Lietuvos čempionai.

REKLAMA

Lietuvos standartinio nuotolio čempionais tapo Mantas Jablonskis ir Vilgustė Gustaitytė, antrąją vietą užėmė Tomas Burbulis ir Unė Narkūnaitė, o trečios vietos medalius kabinosi Gediminas Pajėda ir Gabrielė Garbauskaitė.

Lietuvos sprinto distancijos čempionate taip pat buvo apdovanoti 3 geriausi vyrai ir moterys bendroje įskaitoje. Čempionais tapo Jonas Saulius Jonaitis ir Austėja Denisovaitė, antroji vieta – Sebastians Žigarkovs, moterų įskaitoje – Ugnė Dvilevičiūtė, o bronza pasipuošė Radoslav Lajevski ir Žydrė Alauntytė-Ambrozė.

Trumpiausioje, super sprinto distancijoje, vyko ir amžiaus grupių (jaunučių, jaunių, jaunimo) apdovanojimai ir jaunių atranka į Europos čempionatą. Į čempionatą keliaus Kristupas Tamutis, Kristupas Jančius, Rokas Martinaitis ir Lėja Bubulaitė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų