Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“.

Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1).

Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.).

„Everton“ namie nesugebėjo įveikti mažumoje rungtynes baigusio Limasolio „Apollon“ – 2:2 (1:1).

12-ąją minutę svečius į priekį išvedė Adrianas Sardinero, bet 21-ąją rezultatą išlygino Wayne’as Rooney.

66-ąją minutę „Everton“ pirmavo po Nikolos Vlašičiaus įvarčio.

Atrodė, kad Liverpulio futbolininkai iškovos pergalę, mat 86-ąją minutę raudona kortelė parodyta grubiai sužaidusiam „Apollon“ gynėjui Valentinui Roberge’ui.

Vis dėlto, trys taškai į „Everton“ taupyklę nenukeliavo. 88-ąją minutę po standartinės padėties kamuolį galva į vatus nukreipė Hectoras Yuste.

Fantastiškas įvartis lėmė Belgrado „Crvena Zvezda“ pergalę. Serbijos futbolo grandė 1:0 įveikė „Koln“. 30-ąją minutę tolimu smūgiu pasižymėjo Richmondas Boakye.