ludogorec

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „ludogorec“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „ludogorec“.

Europos lygos burtai: „Žalgirį“ eliminavę bulgarai kausis su Mourinho kariauna

Penktadienį buvo ištraukti UEFA Europos lygos burtai, kurie 32 komandas suskirstė į grupes. Ištraukus burtus paaiškėjo, kad žalgiriečių skriaudikai Razgrado „Ludogorec“ C grupėje kovos su „Roma“, Sevilijos „Real Betis“ ir Helsinkio HJK klubais. Tuo tarpu E grupėje varžysis „Manchester United“, San Sebastiano „Real Sociedad“, Tiraspolio „Sheriff“ ir „Omonoia“ ekipos.
2022-08-26

Viltys dar gyvos: Bulgarijoje pralaimėjęs „Žalgiris“ parsiveža minimalų deficitą

Ketvirtadienį Vilniaus „Žalgiris“ pradėjo kovą dėl vietos Europos lygos grupių etape. Vis dėlto Vladimiro Čeburino auklėtiniams pirmajame mače išvykoje 0:1 (0:1) teko pripažinti Razgrado „Ludogorec“ (Bulgarija) pranašumą. Rungtynės žalgiriečiams prasidėjo labai nesėkmingai – pirma pavojinga ataka baigėsi šeimininkų įvarčiu, kai po pražangos arti baudos aikštelės iš kairiojo krašto smūgiuotą kamuolį į savo vartus nukreipė Ivanas Tatomirovičius.
2022-08-18

Oficialu: „Ludogorec“ klubas nutrauks sutartį su Valdu Dambrausku

Bulgarijos naujienų portalui Temasport.com paskelbus, kad artimiausiu metu Razgrado „Ludogorec“ futbolo klubas ketina atleisti vadovų kantrybės taurę perpildžiusį futbolo specialistą iš Lietuvos Valdą Dambrauską, šia informaciją patvirtino ir pats klubas. „Ludogorec“ jau šio vakaro šalies pirmenybių rungtynėse versis be stratego iš Lietuvos.
2021-10-03

Debiutui Europos lygoje pasiruošęs Valdas Dambrauskas: „Noriu pamatyti kitokį „Ludogorec“

Dėl diagnozuoto COVID-19 viruso dvi savaites su komanda negalėjęs būti Valdas Dambrauskas jau ruošiasi oficialiam savo debiutui UEFA Europos lygos grupių etape. Būtent prieš pirmąsias Europos lygos grupės etapo rungtynes su Danijos „Midtjylland“, kurios pasibaigė lygiosiomis 1:1, lietuviui ir buvo nustatytas virusas, bet jau šįvakar V. Dambrauskas galės išvesti savo komandą į aikštę.
2021-09-30

Sunegalavusio Valdo Dambrausko auklėtiniai Europos lygoje startavo lygiosiomis

Dėl COVID-19 viruso į Daniją neišvykęs ir savo debiuto UEFA Europos lygos grupėse dar laukiantis Valdas Dambrauskas iš Bulgarijos stebėjo savo treniruojamos Razgrado „Ludogorec“ komandos rungtynes su „Midtjylland“. Išvykoje žaidę Bulgarijos čempionai iškovojo tašką, kadangi rungtynės pasibaigė lygiu rezultatu 1:1. „Midtjylland“ šiose rungtynėse į priekį įsiveržė jau 3 minutę, bet „Ludogorec“ rezultatą išlygino sužaidus kiek daugiau nei pusvalandį, kuomet pasižymėjo Kirilas Despodovas.
2021-09-17

Blogai pasijutusiam Valdui Dambrauskui debiuto UEFA Europos lygoje dar teks palaukti

Treneriui iš Lietuvos Valdui Dambrauskui debiuto UEFA Europos lygoje dar teks palaukti. Pranešama, kad blogai pasijutęs strategas privalės praleisti ketvirtadienio mačą. Razgrado „Ludogorec“ treniruojantis V. Dambrauskas komandai turėjo vadovauti rungtynėms Danijoje su Herningo „Midtjylland“. Vis dėlto klubas į Daniją jau išvyko be lietuvio. Komandai susitikime vadovaus lietuvio asistentai.
2021-09-15

Valdo Dambrausko ekipa Bulgarijoje išlieka nepralaimėjusi

Bulgarijos čempionate toliau pergales skina Razgrado „Ludogorec“, kurį treniruoja Valdas Dambrauskas. Lietuvio komanda namuose 2:0 įveikė „Cherno More“ ekipą. „Ludogorec“ po įvartį pelnė kiekviename kėlinyje. 16 minutę pasižymėjo Elvis Manu, o 71 minutę pergalę įtvirtino Kirilas Despodovas, realizavęs baudinį. Tai buvo penktoji „Ludogorec“ pergalė iš tiek pat galimų ir su 15 taškų „Ludogorec“ pirmauja čempionate. „Džiaugiuosi trimis taškais. Yra daug teigiamų dalykų.
2021-09-12

Ištraukti UEFA Europos lygos burtai – Valdo Dambrausko auklėtinių laukia palankūs varžovai

Penktadienį Stambule buvo ištraukti 2021–2022 m. sezono UEFA Europos lygos grupių etapo burtai, kurie 32 komandas suskirstytė po keturias į aštuonias grupes. Turnyre dalyvaus į Čempionų lygą nepatekusi ir lietuvo Valdo Dambrausko treniruojama Razgrado „Ludogorec“ ekipa, kuri varžysis F grupėje. „Ludogorec“ susikaus su „Braga“ (Portugalija), Belgrado „Crvena Zvezda“ (Serbija) ir Herningo „Midtjylland“ (Danija). V. Dambrauskui tai bus debiutas Europos lygos turnyre.
2021-08-27

Bulgarijoje – dominuojanti Valdo Dambrausko auklėtinių repeticija prieš Čempionų lygą

Po skaudaus pralaimėjimo UEFA Čempionų lygos paskutiniame atrankos etape (0:2 prieš „Malmo“), Valdo Dambrausko treniruojamas Razgrado „Ludogorec“ jau ruošiasi atsakomosios rungtynėms ir tą pasiruošimą pasitikrino vietinėje Bulgarijos lygoje. Šeštadienį vakare „Ludogorec“ savame stadione priėmė Sofijos „Lokomotiv“ ekipą ir ją tiesiog sutriuškino rezultatu 5:0. Per pirmąjį kėlinį „Ludogorec“ pelnė du įvarčius – 21 minutę pasižymėjo Wandersonas, o po dvejų minučių įvartį pelnė Dominikas Yankovas.
2021-08-22

Valdas Dambrauskas pralaimėjo mūšį, bet ne karą: „Jautėme įtampą“

Razgrado „Ludogorec“ treneris Valdas Dambrauskas labai racionaliai įvertino savo komandos pasirodymą pirmose UEFA Čempionų lygos atkrintamojo etapo rungtynėse, kurias „Ludogorec“ išvykoje 0:2 pralaimėjo „Malmo“ klubui. Treneris pabrėžė, kad jo komandai rungtynių metu nepavyko išsivaduoti iš aukšto „Malmo“ spaudimo ir pažymėjo, kad jo komanda pilnai išanalizuos rungtynes Švedijoje, kad kitą antradienį Razgrade organizuotų geresnį žaidimą.