villarreal

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „villarreal“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „villarreal“.

„Barcelonai“ – antausis nuo Ispanijos lygos vidutinioko

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose po įnirtingos ir permainingos kovos 3:5 krito prieš „Villarreal“ futbolininkus. Gerardas Moreno 41-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Villarreal“ ekipą į priekį 1:0. Ilias Akhomachas 54-ąją minutę suklaidinęs vartininką nukreipė kamuolį į tuščius vartus ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Ilkay’us Gundoganas 60-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir sušvelnino rungtyni...
2024-01-27

2 įvarčių pranašumą iššvaisčiusi „Barcelona“ laimėjo 7 įvarčių trilerį prieš „Villarreal“

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse po permainingos kovos 4:3 įveikė „Villarreal“ futbolininkus. Gavi 12-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelonos“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Frenkie De Jongas 15-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0. Juanas Foythas 26-ąją minutę standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2. Alexanderi...
2023-08-27

„La Liga“ pirmenybių sezono finiše – „Real“ lygiosios su „Athletic“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Real“ ir Bilbao „Athletic“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Mikeliui Vesga 10-ąją minutę nepavyko pasižymėti nuo vienuolikos metrų atžymos ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs.  Viniciusas Junioras 25-ąją minutę atliko smūgį į kariįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Unai Simonas atrėmė kamuolį. Yuri Berchiche 31-ąją minutę atliko smūgį iš tolimesnės distancijos, tačiau kamuolį meistriškai atrėmė Thibautas Courtoisas.
2023-06-04

2 kartus rungtynėse pirmavęs „Real“ namuose nusileido „Villarreal"

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:3 turėjo pripažinti „Villarreal“ futbolininkų pranašumą. Pau Torresas 16-ąją minutę nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Real“ ekipa išsiveržė šiame susitikime į priekį 1:0. Karimas Benzema 20-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Pepe Reina užtikrintai atrėmė kamuolį.
2023-04-09

11-ąją pergalę iš eilės iškovojusi „Barcelona" užtikrintai pirmauja „La Liga“ pirmenybėse

„Barcelona" Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Villarreal“ futbolininkus. Robertas Lewandowskis 3-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė „Villarreal“ vartininkas Pepe Reina.  Pedri 18-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Barcelonos“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Jose Luisas Moralesas atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo greta varžovų vartų.
2023-02-13

Ispanijos Karaliaus taurė: „Real" laimėjo panaikinęs 2 įvarčių deficitą, o „Barcelona“ sutrypė varžovus

Madrido „Real“ klubas Ispanijos Karaliaus taurės aštuntfinalyje 3:2 nugalėjo „Villarreal“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą. „Villarreal“ saugas Etienne Capoue 4-ąją minutę susistabdęs kamuolį tiksliai nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė komandą į priekį 1:0. Dar pirmajame kėlinyje „Villarreal“ padvigubino rezultatą, kai Samuelis Chukwueze 42-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir pelnė įvartį. Bet viskas pasikeitė po pertraukos.
2023-01-20

Ispanijos čempionai patyrė nesėkmę šalies lygoje

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti „Villarreal“ futbolininkų pranašumą. Šeimininkai jau mačo pradžioje galėjo pasižymėti, bet Franciso Coquelino 5-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją. Vėliau pavojingu smūgiu atsakė Karimas Benzema, o svečius į priekį galėjo išvesti Viniciusas Junioras, bet 40-ąją minutę vartų sargas Pepe Reina meistriškai atrėmė kamuolį.
2023-01-07

Stebuklo prieš „Villarreal“ nesukūręs Dambrauskas: „Tokios rungtynės padeda mums būti geresniems“

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas šiais metais liks be Europos. Lietuvio auklėtiniai namuose nesukūrė stebuklo prieš „Villarreal“ ir šiai ekipai pralaimėjo antrą kartą. UEFA Konferencijų lygos atrankos burtai „Hajduk“ buvo negailestingi ir paskutiniame atrankos etape jiems teko „Villarreal“ išbandymas.
2022-08-26

Dambrausko auklėtiniai neatsilaikė prieš garsųjį „Villarreal“ klubą

Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas ketvirtadienio vakarą žaidė UEFA Konferencijų lygos atkrintamųjų atrankos trečiojo etapo rungtynes su „Villarreal“, bet buvo priversti nusileisti ispanams 2:4. „Hajduk“ šias rungtynes pavyko pradėti puikiai, nes jau 2 minutę svečius į priekį išvedė Stipe Biukas, pasižymėjęs po Marko Livaja perdavimo. Visgi, „Villarreal“ į tai sureagavo žaibiškai.
2022-08-19

Paskutinis sezono „La Liga“ turas: „Barcelona“ patyrė dar vieną skaudžią nesėkmę

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių paskutinėse šio sezono rungtynėse 0:2 turėjo pripažinti „Villarreal“ futbolininkų pranašumą ir finišavo antroje turnyrinės lentelės vietoje.