vardar

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „vardar“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „vardar“.

„Riteriai“ laimėjo bylą prieš rusų puolėją ir Makedonijos klubą

2017 – aisiais iš tuometinių „Trakų“ pabėgęs ir vienašališkai sutartį nutraukęs Maksimas Maksimovas sulaukė bausmės. Kaip ir jį priglaudęs Skopjės „Vardar“ klubas. Futbolininkui skirta finansinė bauda bei keturių mėnesių diskvalifikacija, klubui – taip pat finansinė bauda bei uždaryti du perėjimų langai. „Manau, kad tai ne tik mūsų laimėjimas, tačiau visų mažų klubų, kuriems pajamos iš skautingo ir žaidėjų transferių yra viena iš išgyvenimo sąlygų.
2019-05-27

„Lietuvos energija“ nusitaikė į M. Gusiatino vėjo parkus

Buvusio vienos didžiausių uosto krovos bendrovių „Klaipėdos Smeltė“ akcininko Martino Gusiatino šeimos valdoma bendrovė „Stemma Group“ parduoda jos valdomus 109 megavatų bendros galios 4 vėjo jėgainių parkus. Įmonė kol kas nekomentuoja nei pirkėjo, nei būsimo sandorio.
2018-06-06

Čempionų lygą laimėjęs lietuvis, norėdamas sudurti galą su galu, valė grindis

Jonas Truchanovičius padarė tai, ko nebuvo pavykę nė vienam lietuviui. Rankininkas laimėjo Čempionų lygą. 24-erių šiauliečiui, siekusiam svajonės, teko nueiti kryžiaus kelius. Lyderis – treneris „Montpellier“ triumfavo turnyro finalo ketverte Kelne. J. Truchanovičiaus ekipa pusfinalyje 28:27 parklupdė titulą gynusią Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos. Finale „Montpellier“ buvo stipresnė už Prancūzijos „Nantes“ – 32:27. Lietuvis pusfinalyje pelnė tris įvarčius, finale – vieną.
2018-05-31

Lietuvis pirmąkart laimėjo rankinio Čempionų lygą

Jonas Truchanovičius – rankinio Čempionų lygos nugalėtojas. Iki šiol to nėra pavykę padaryti nė vienam lietuviui. Jono atstovaujama „Montpellier“ finale 32:26 (16:13) nugalėjo kitą Prancūzijos komandą – „Nantes“. Monpeljė rankininkų pergalę lėmė spurtas antrajame kėlinyje 5:0. 24-ejų J. Truchanovičius prie pergalės prisidėjo įvarčiu. Šiaulietis į vartus metė penkis kartus. Pusfinalyje „Montpellier“ 28:27 (14:11) palaužė praėjusių metų čempionę Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos.
2018-05-27

Lietuvos rankinio rinktinė – išretinta traumų, bet nusiteikusi kovoti

Penktadienį Lietuvos vyrų rankinio rinktinė pradeda pasaulio čempionato atrankos kovas. Sausio 12–14 dienomis Lietuvos rinktinė visas trejas atrankos rungtynes žais savo žiūrovų akivaizdoje – Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Pirmaisiais Lietuvos rinktinės varžovais taps sunkiai nuspėjama Izraelio rinktinė. Ją į pergalių kelią grąžinti bando patyręs strategas iš Makedonijos – Zvonko Šundovskis, o pagrindinis komandos ginklas – patyręs Čenas Pomerancas.
2018-01-11

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.
2017-10-20

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

„Žalgiris“ vėl tolsta, „Utenis“ – ketvirtas (24 turo apžvalga)

Lietuvos futbolo A lygoje 12 iš eilės rungtynių nepralaimėję „Trakai“ po skaudžios nesėkmės Marijampolėje sėkmingą seriją vėl turės skaičiuoti iš naujo. O vicečempionų nesėkme pasinaudojęs Vilniaus „Žalgiris“ ėmė bėgti į priekį. Suolelis. Intriguojančiame 24 turo susitikime Marijampolėje vietos „Sūduva“ 5:1 nugalėjo „Trakus“. Kai šeimininkai ėmė triuškinti Trakų komandą, pastarosios treneris Olegas Vasilenka paprasčiausiai neturėjo kuo pagyvinti žaidimo.
2017-09-15

Europos lyga: grupių etape žais ne visos žvaigždės

UEFA Europos lygos atkrintamųjų varžybų etape antrąją pamoką gavo Stambulo „Fenerbahce“. Žvaigždžių perpildyta Turkijos komanda krito prieš Skopjės „Vardar“ iš Makedonijos. „Fenerbahce“ ketvirtadienį namie pralaimėjo 1:2 (0:0). Prieš savaitę Makedonijoje – 0:2. Stambule šeimininkus į priekį 61-ąją minutę buvo išvedęs Romanas Neustadteris, bet „Vardar“ atsakė dviem tiksliais smūgiais.