rijeka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rijeka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rijeka“.

Šventė Splite: Valdo Dambrausko treniruojamas „Hajduk“ iškovojo Kroatijos taurę

Kroatijoje šįvakar buvo sužaistas Kroatijos taurės finalas, kuriame Valdo Dambrausko treniruojamas Splito „Hajduk“ klubas savo stadione susirėmė su „Rijeka“ ekipa. „Hajduk“ sugebėjo žengti lemiamą žingsnį ir finalą laimėjo rezultatu 3:1. Rungtynės „Hajduk“ klubui prasidėjo prastai, kadangi „Rijeka“ jau 13 minutę sugebėjo įmušti įvartį, o jo autoriumi tapo vienas prieš vartininką išbėgęs puolėjas Jospas Drmičius. Visgi, ilgai „Rijeka“ klubas nepirmavo.
2022-05-26

Kroatijoje Valdo Dambrausko auklėtiniai didina spaudimą lyderiui

Kroatijos futbolo čempionate itin svarbią pergalę iškovojo Valdo Dambrausko treniruojama Splito „Hajduk“, kuri išvykoje rezultatu 3:0 (3:0) nugalėjo „Rijeka“. Lietuvio auklėtiniai dar pirmajame kėlinyje pelnė visus įvarčius. 12-ąją minutę jie pasižymėjo nuo 11 metrų žymės. Vėliau svečiai įvarčius dar pelnė 37-ąją ir 41-ąją minutėmis.
2022-05-08

Valdas Dambrauskas: „Mums tai yra „būti ar nebūti“ rungtynės“

Antroje Kroatijos lygos vietoje esantis ir nuo lyderio Zagrebo „Dinamo“ keturiais taškais atsiliekantis Splito „Hajduk“ klubas šįvakar žais labai svarbias rungtynes su „Rijeka“ ekipa, kuri šiuo metu yra ketvirtoje vietoje, bet nuo trečios pozicijos taip pat atsilieka keturiais taškais. Šios rungtynės vyks Rijekoje, o įdomu tai, kad iki šiol vykusiose „Rijeka“ ir „Hajduk“ rungtynėse šį sezoną pergalę visada iškovodavo svečiai.
2022-05-08

LRT dalies Seimo narių prašomos informacijos nepateikė

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija (LRT) pateikė atsakymus į daugiau nei pusės Seimo narių, suabejojusių nacionalinio transliuotojo skaidrumu, pateiktus klausimus. Vis dėlto dalis parlamentarų prašomos informacijos, susijusios su prodiuserinėmis įmonėmis, LRT audito rezultatais, nepateikta motyvuojant konfidencialumo reikalavimais. Antradienį pasirašytas LRT raštas su atsakymais į beveik pusšimtį klausimų paskelbtas lrt.lt tinklalapyje.
Aktualijos 2017-11-29

Europos lygoje – „Everton“ gėda

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje gėdą patyrė Liverpulio „Everton“. Anglijos komanda sutriuškina Prancūzijoje, kur 0:3 (0:0) nepasipriešino Liono „Olympique“ futbolininkams. Rezultatai esant 0:2, „Everton“ liko dešimtiese – antroji geltona kortelė parodyta Morganui Schneiderlinui. Londono „Arsenal“ savo aikštėje nesugebėjo įveikti Belgrado „Crvena Zvezda“ – 0:0. Varžovų stadionuose nespindėjo ir dvi Italijos komandos.
2017-11-03

Europos lyga: netikėtų rezultatų nestigo

Ketvirtadienis – UEFA Europos lygos diena. Šįkart nestigo netikėtų futbolo rezultatų. Belgrade sunkią pergalę iškovojo Londono „Arsenal“, 1:0 (0:0) palaužęs „Crvena Zvezda“. Anglams tris taškus išplėšė Olivier Giroud. Puolėjas įmušė 85-ąją minutę. Tuo metu kita futbolo tėvynės komanda krito namuose – Liverpulio „Everton“ 1:2 (0:1) pralaimėjo „Lyon“. „Everton“ neišgelbėjo Ashley Williamso įvartis 69-ąją minutę.
2017-10-20

Europos lyga: netoli Lietuvos lankęsis „Arsenal“ ir kipriečių neįveikęs „Everton“

Ketvirtadienį UEFA Europos lygoje skirtingai sekėsi Anglijos futbolo komandoms – Londono „Arsenal“ ir Liverpulio „Everton“. Šešių įvarčių fiestą pamatė kaimyninio Barysavo sirgaliai. Vietos BATE priėmė ne ką kitą, o „Arsenal“. Rungtynes anglai laimėjo 4:2 (3:1). Nugalėtojams du įvarčius pelnė Theo Walcottas (9, 22 minutėmis), po vieną – Robas Holdingas (25 min.) ir 11 metrų baudinį realizavęs Olivier Giroud (49 min.
2017-09-28

„Sūduvoje“ – patyręs puolėjas iš Kroatijos Josipas Tadičius

Marijampolės „Sūduva“ turi dar vieną naujoką. Juo tapo 30 metų puolėjas iš Kroatijos Josipas Tadičius, per savo karjerą, be gimtosios šalies pirmenybių, rungtyniavęs Vokietijos, Prancūzijos, Austrijos, Lenkijos, Australijos ir Turkijos čempionatuose. 30-metis dešiniakojis buvo kviečiamas į visų amžiaus grupių – nuo 15-mečių iki 21 metų – Kroatijos rinktines, o profesionalo karjerą 2004 metais pradėjo gimtinės „Osijek“ klube.
2017-09-25

Čempionų lygoje – atkrintamųjų varžybų revanšo dvikovos

Šią savaitę paaiškės paskutinės dešimt komandų, kurios žais UEFA Čempionų lygos grupių turnyre. Antradienį ir trečiadienį vyks atkrintamųjų varžybų antrosios rungtynės. Keturis atsakomuosius mačus rodys vaizdo transliacijų internetu platforma www.viaplay.lt ir „Viasat Sport Baltic“ kanalas. Prancūzijos „Nice“ klubas namie priims „Napoli“ iš Italijos. Pirmąją dvikovą 2:0 laimėjo Neapolio komanda.
2017-08-22

Čempionų lygoje lijo įvarčiais

Trečiadienį UEFA Čempionų lygos atkrintamųjų varžybų etape per penkerias rungtynes įmušta 16 įvarčių. Pergalę didžiausiu skirtumu iškovojo Glazgo „Celtic“ (Škotija), kuris namie 5:0 (2:0) sutriuškino „Astana“ (Kazachstanas). Dublį pelnė Scottas Sinclairas (42, 60 minutėmis). Įvartį pridėjo ir Jamesas Forrestas (79 min.). „Astana“ dukart nukreipė kamuolį į savuosius vartus. 32-ąją minutę tai padarė Yevgeny Postnikovas, 88-ąją – Igoris Shitovas.