Akistatoje su „Partizan“ – naudingas Valinsko žaidimas

Per kėlinį pelnyta beveik 40 taškų, sugrįžta į rungtynes nuo 27 taškų deficito. Visgi, galiausiai Belgrado FMP (8-3) su Pauliumi Valinsku patyrė nesėkmę Adrijos lygoje.

Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 86:90 (17:21, 18:24, 12:28, 39:17) nusileido Belgrado „Partizan“ (9-2) krepšininkams.

P.Valinskas žaidė 26 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.), atliko 8 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, kartą suklydo, 2 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.

Ketvirto kėlinio pradžioje svečiai atsilikinėjo net 27 taškais (49:76). Nepaisant to, rankų nenuleido ir įstengė atkurti intrigą. Likus žaisti 4 sekundes, po P.Valinsko taiklus Beau Beecho tritaškio rėžė deficitą vos iki 3 taškų (86:89).

Pastarieji prasižengė ir Dante Exumas realizavo tik vieną baudos metimą. Visgi, to užteko pergalei įtvirtinti – 86:90.

Pralaimėjusiems 17 taškų pelnė A Stepanovičius, o 16 pridėjo B.Beechas (4/8 trit.).

„Partizan“ į pergalę vedė po 14 taškų surinkę Alenas Smailagičius, Mathiasas Lessortas (7/8 dvit.) bei Urošas Trifunovičius (5 kld.).