belgrado fmp

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „belgrado fmp“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „belgrado fmp“.

Rokas Giedraitis rezultatyvumu nežibėjo, bet „Crvena Zvezda“ – taurės pusfinalyje

Koračo taurės ketvirtfinalio barjerą peržengė Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkai, kurių gretose žaidžia Rokas Giedraitis. Lietuvio atstovaujama ekipa namuose 80:75 (17:16, 23:20, 18:19, 22:20) po sunkios kovos palaužė Belgrado FMP komandą. R.Giedraitis per 29 minutes ir 31 sekundę pelnė 5 taškus (1/3 trit., 2/2 baud.), atkovojo 2 atšokusius kamuolius, išprovokavo 2 pražangas, padarė klaidą, kartą prasižengė bei surinko 5 naudingumo balus.
2024-02-14

„Crvena Zvezda“ su naujuoju treneriu startavo pergalingai, Giedraitis žaidė naudingai

Prieš keletą dienų vyr. trenerį Duško Ivanovičių atleidusi Belgrado „Crvena Zvezda“ komanda (4/0) su Roku Giedraičiu pratęsė pergalių seriją Adrijos lygoje. „Crvena Zvezda“ svečiuose 83:72 (21:16, 20:17, 20:23, 22:16) nugalėjo kitą Belgrado klubą – FMP (1/3) bei pratęsė pergalių seriją iki keturių. Prie „Crvena Zvezda“ komandos vairo oficialiai debiutavo naujas strategas Ioannis Sfairopoulosas. 19 minučių ir 30 sekundžių aikštėje praleidęs R. Giedraitis pasižymėjo 7 taškais (2/2 dvit.
2023-10-24

„Crvena Zvezda“ tapo Serbijos lygos čempione

Pergalę Serbijos lygos finale iškovojo „Crvena zvezda“ ekipa, kuri svečiuose 82:72 (23:27, 20:9, 18:19, 21:17) įveikė Belgrado FMP komandą ir seriją laimėjo 2-0. FMP: Aleksa Stepanovičius 19 (4 rez. perd.), Ebuka Izundu 13 (6/6 dvit.), Nikola Saranovičius 13 (4 rez. perd.), Ranko Simovičius 7 (5 atk. kam.), Beau Beechas 5, Ognjenas Matovičius 4 (6 rez. perd.), Charlesas Jenkinsas 3 (7 rez. perd.). „Crvena zvezda“: Luka Mitrovičius 16 (6 atk. kam.), Benas Bentilas 14 (5 atk. kam.
2023-06-11

Valinskas Serbijos taurės pusfinalyje surengė rezultatyvų pasirodymą, tačiau pergalei to neužteko

Pralaimėjimą Serbijos taurės pusfinalyje  patyrė Belgrado FMP ekipa, kuri namuose 67:86 (24:20, 16:10, 14:22, 13:34) nusileido Belgrado „Mega Basket“ klubui.  Paulius Valinskas pralaimėjusiems per 33 aikštėje praleistas minutes įmetė 14 taškų (4/8 dvit., 1/3 trit., 3/6 baud.), atkovojo 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė 1 kamuolį, bet prasižengė 1 kartą ir suklydo 3 sykius. FMP: Aleksa Stepanovičius 15 (7/8 dvit., 4 atk. kam.
2023-02-17

Paulius Valinskas atvedė komandą į taurės pusfinalį

Sėkmingai žaidęs Paulius Valinskas padėjo Belgrado FMP krepšininkams pasiekti Koračo taurės pusfinalį. Lietuvio atstovaujama ekipa ketvirtfinalyje 91:76 (26:12, 23:22, 18:24, 24:18) nugalėjo Valjevo „Metalac“ komandą. P.Valinskas žaidė 27 minutes, per kurias pelnė 20 taškų (4/8 dvit., 2/7 trit., 6/6 baud.), atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, išprovokavo 4 pražangas, padarė 4 klaidas, 2 sykius prasižengė ir surinko 14 naudingumo balų.
2023-02-17

Akistatoje su „Partizan“ – naudingas Valinsko žaidimas

Per kėlinį pelnyta beveik 40 taškų, sugrįžta į rungtynes nuo 27 taškų deficito. Visgi, galiausiai Belgrado FMP (8-3) su Pauliumi Valinsku patyrė nesėkmę Adrijos lygoje. Lietuvio atstovaujama ekipa svečiuose 86:90 (17:21, 18:24, 12:28, 39:17) nusileido Belgrado „Partizan“ (9-2) krepšininkams. P.Valinskas žaidė 26 minutes, per kurias pelnė 11 taškų (3/5 dvit., 1/2 trit., 2/2 baud.
2022-12-19

Fantastiškas įvertinimas: Valinskas tapo naudingiausiu Adrijos lygos mėnesio žaidėju

Paulius Valinskas pripažintas naudingiausiu Adrijos lygos lapkričio mėnesio krepšininku. Tai pirmas kartas istorijoje, kai lietuvis sulaukė tokio pripažinimo Adrijos lygoje. Belgrado FMP gynėjas rinkdavo 17,7 taško, atkovodavo 2,3 kamuolio ir atlikdavo 4,3 perdavimo. Jis fiksuodavo po 21 naudingumo balą. Spalio mėnesį naudingiausiu Adrijos lygos žaidėju tapo Belgrado „Crvena Zvezda“ atstovas Luca Vildoza.
2022-11-30

Prieš atranką į FIBA čempionų lygą – Valinsko puolimo šou prieš Europos taurės vicečempionus

Pergalę draugiškame mače pasiekė Belgrado FMP klubas su Pauliumi Valinsku. Lietuvio ekipa 84:77 (16:13, 24:15, 22:21, 22:28) palaužė Bursos „Frutti Extra“ komandą iš Turkijos. P. Valinskas pelnė 16 taškų ir buvo rezultatyviausias savo komandoje. Beau Beechas surinko 13 taškų, po 9 pridėjo Nikola Jankovičius, Ranko Simovičius ir komandos kapitonas Nenadas Nerandžičius. Bursos klubui net 34 taškus surinko po kovų su Turkijos rinktine grįžęs Onuralpas Bitimas.
2022-09-15

Netikėta: „Crvena Zvezda“ suklupo Serbijos čempionato pusfinalyje

Serbijos lygos pusfinalio seriją pralaimėjimu pradėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ ekipa. Neseniai Adrijos lygos čempionais tapę Dejano Radonjičiaus auklėtiniai 70:77 (22:12, 16:14, 15:28, 17:23) išvykoje nusileido to paties miesto „Mega Bemax“ ekipai. Pirmąsias serijos iki dviejų pergalių rungtynes „Crvena Zvezda“ buvo laimėjusi (114:78), tad dabar komandoms teks žaisti papildomą mačą. Nugalėtojams Samsonas Ružencevas pelnė 23 taškus (6 atk. kam.), Matejus Rudanas pridėjo 18 (18 atk. kam.
2022-06-12

Jaunieji žalgiriečiai suklupo finale

Vilagarsijoje (Ispanija) vykusio šešių komandų tarptautinio jaunimo krepšinio turnyro finale šeštadienį Kauno "Žalgirio" komanda 67:78 (19:17, 15:17, 17:27, 16:17) pralaimėjo Belgrado FMP (Serbija) bendraamžiams. Kauno ekipai Žygimantas Janavičius pelnė 19, Symas Sanderis Venė (Siim-Sander Vene) - 14, Adomas Drungilas - 12, o Šarūnas Vasiliauskas - 11 taškų.