Dviejų pralaimėjimų atkarpą Eurolygoje nutraukė Pirėjo „Olympiacos“ (5-2) krepšininkai.

Graikijos klubas namuose 87:58 (22:14, 23:24, 23:16, 19:4) sutriuškino Belgrado „Partizan“ (3-4) ekipą ir nutraukė jos trijų iš eilės laimėtų rungtynių seriją.

Pirėjo komanda į priekį šovė dar susitikimo pradžioje, kai sparčiai nutolo 9 taškais (11:2), o netrukus džiaugėsi ir dviženkle persvara (14:4).

Nors antrajame ketvirtyje serbai sugebėjo pažaboti aikštės šeimininkų atakas ir sparčiai naikino deficitą, kuris trečiojo kėlinio pradžioje sumenko vos iki 3 taškų (48:45), tačiau penki taškai be atsako graikams vėl leido lengviau kvėpuoti (53:45).

Ketvirtį Pirėjo krepšininkai uždarė atkarpa 8-0, kuri leido susigrąžinti dviženklį atstumą (68:54).

Lemiamo kėlinio metu skirtumas pasiekė rekordines aukštumas – iki 31 taško (87:56) ir triuškinančia pergale džiaugėsi aikštės šeimininkai – 87:58.

Nugalėtojai realizavo net 52 proc. tritaškių. Tikslą pasiekė 14 metimų iš 27 bandymų.

„Olympiacos“: Kostas Sloukas 17 (3/6 dvit., 3/4 trit., 2/2 baud., 8 rez. perd.), Sasha Vezenkovas 15 (7 atk. kam.), Giannoulis Larentzakis 14, Isaiah Canaanas, Kostas Papanikolaou ir Alecas Petersas po 10.

„Partizan“: Kevinas Punteris 14 (1/7 trit.) ir Jamesas Nunnally po 14, Ioannis Papapetrou 12, Mathiasas Lessortas 10, Zachas LeDay 6.