Pirmąją pergalę Eurolygoje iškovojo Belgrado „Partizan“ (1-3) krepšininkai. Željko Obradovičiaus auklėtiniai namuose 90:62 (27:11, 24:21, 18:15, 21:15) nepaliko net menkiausios vilties Bolonijos „Virtus“ (1-3) komandai.

Aikštės šeimininkai susitikimą pradėjo atkarpa 7-0 ir ėmė tolti nuo oponentų. Netrukus atstumas išaugo iki dviženklio (19:6).

Nors vėliau italai pristabdė Serbijos klubo sėkminga atkarpą, tačiau neilgam. Antrąjį kėlinį Belgrado ekipa uždarė spurtu 13-2, o atstumas tapo 19 taškų (51:32).

Po didžiosios pertraukos serbai atgal jau nebesižvalgė. Skirtumas tarp komandų vis augo, o ketvirtajame kėlinyje pasiekė ir rekordinę žymą – 31 tašką (78:47).

Susitikimą Belgrado klubas laimėjo triuškinančiai 90:62.

„Partizan“: Jamesas Nunnally 20 (4/5 dvit., 4/6 trit.), Mathiasas Lessortas (7 atk. kam.) ir Danilo Andjušičius (3/4 trit.) po 14, Yamas Madaras 11, Kevinas Punteris 10 (1/6 trit.), Tristanas Vukčevičius 8.

„Virtus“: Ismaelis Bako 11 (3/5 dvit., 5/6 baud.), Kyle‘as Weemsas 10, Mamas Jaiteh ir Semi Ojeleye po 6, Alessandro Pajola, Danielis Hackettas ir Jordanas Mickey po 5.