24
„Huddersfield Town“ – „Newcastle United“ 1:0 (nuotr. SCANPIX)

Anglijoje istoriją kuria „Huddersfield Town“. „Premier“ lygos debiutantai sekmadienį savo aikštėje 1:0 (0:0) nugalėjo po metų pertraukos į aukščiausiąjį divizioną grįžusius „Newcastle United“ futbolininkus.

24

Pirmasis kėlinys baigėsi be įvarčių.

„Huddersfield Town“ varžovus nokautavo antrosios rungtynių pusės pradžioje. 50-ąją minutę po gražios atakos ir Eliaso Kachungos perdavimo puikų įvartį pelnė Aaronas Mooy.

Tai – antroji „Huddersfield​ ​Town“ pergalė iš tiek pat galimų. „Premier“ lygos naujokai pirmajame ture netikėtai 3:0 sutriuškino Londono „Crystal Palace“.

„Newcastle United“ praėjusią savaitę neatsilaikė prieš Anglijos vicečempionę Londono „Tottenham Hotspur“.