crystal palace

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „crystal palace“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „crystal palace“.

Į aikštę grįžę „Man City“ lyderiai padėjo atsitiesti Londone

„Manchester City“ iškovojo antrą pergalę Anglijos „Premier“ lygoje iš eilės. Pepo Guardiolos auklėtiniai šeštadienį pirmosiose 31-ojo turo rungtynėse 4:2 (1:1) įveikė namie žaidusius „Crystal Palace“. Pirmieji rungtynėse jau trečią rungtynių minutę pasižymėjo aikštės šeimininkai, po Jeano Philippe-Matetos įvarčio trumpam pabėgę į priekį 1:0. Dar tame pačiame kėlinyje lygybę atstatė Kevinas De Bruyne, tačiau išsiveržti į priekį „miestiečiams“ niekaip nepavyko.
2024-04-06

„Liverpool“ „Premier“ lygoje išplėšė fantastišką pergalę paskutinę minutę

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ išvykos rungtynėse minimaliu rezultatu 1:0 įveikė „Nottingham Forest“ futbolininkus. „Liverpool“ pirmajame kėlinyje atliko aštuonis smūgius, kūrėsi progas, tačiau pralaužti varžovų gynybos taip ir nepavyko. Antrojo kėlinio pradžioje puikia proga pasižymėti nepasinaudojo Andrew Robertsonas. Anthony Elanga įpusėjus antrajam kėliniui atliko pavojingą smūgį, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.
2024-03-02

Vyriausias „Premier“ lygos treneris pasitraukė iš užimamų pareigų

Londono „Crystal Palace“ klubas paskelbė, jog treneris Roy'us Hodgsonas pasitraukė iš savo užimamų pareigų. 76-erių metų treneris iš posto pasitraukė dėl sveikatos problemų. Praėjusią savaitę jis treniruotėje susmuko ir pateko į ligoninę. Komanda informuoja, kad nors treneris vis dar apsistojęs ligoninėje, tačiau jo sveikata yra stabili. R. Hodgsonas yra vyriausias visų laikų „Premier“ lygos treneris.
2024-02-19

Per pridėtą rungtynių laiką 2 įvarčius pelnęs „Chelsea“ išplėšė pergalę prieš „Crystal Palace“

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 įveikė „Crystal Palace“ futbolininkus. Šeiminkus į priekį išvedė Jeffersonas Lerma, kuris 30-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką.
2024-02-13

Anglijos čempionai prarado taškus prieš lygos autsaiderius

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Manchester City“ ir „Crystal Palace“ komandų baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2. Julianas Alvarezas 5-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolį atrėmė Deanas Hendersonas. Rodri 16-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir pasižymėti nepavyko.
2023-12-16

„Man United“ klubas šventė pergalę Anglijos taurėje

„Manchester United“ klubas „Carabao“ taurės trečiojo etapo rungtynėse namuose 3:0 sutriuškino „Crystal Palace“ futbolininkus. Alejandro Garnacho 21-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Man Utd“ ekipą į priekį 1:0. Facundo Pellistri 26-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir rezultatas išliko nepakitęs.
2023-09-27

Dešimtyje likęs „Arsenal“ šventė pergalę „Premier“ lygoje

Antrą pergalę naujame Anglijos „Premier“ lygos sezone iškovojo Londono „Arsenal“ ekipa, kuri svečiuose liko dešimtyje, tačiau sugebėjo 1:0 nugalėti „Crystal Palace“ ekipą. 54-ą minutę vienintelį rungtynių įvartį realizuodamas 11 metrų baudinį pelnė norvegas Martinas Odegaardas, kuomet Eddie Nketiah išprovokavo „Crystal Palace“ vartininko Samo Johnstone‘o pražangą.
2023-08-22

Geriausias sezono rungtynes sužaidęs „Arsenal" mažylis padėjo sutriuškinti „Crystal Palace“

Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:1 (2:0) sutriuškino „Crystal Palace“ futbolininkus. Prieš šį susitikimą svečiai iš Pietų Londono atleido gerų rezultatų ekipai neatnešusį Patricką Vieira. Tai buvo jau devintas Londono derbis, kurį šį sezoną laimėjo Mikelio Artetos auklėtiniai. Tai naujas visų laikų vieno sezono „Premier“ lygos rekordas. Šiose rungtynėse žibėjo Anglijos rinktinės saugas Bukayo Saka.
2023-03-19

„Liverpool" duobė gilėja: „Wolves“ atseikėjo tris įvarčius be atsako

Skaudų pralaimėjimą „Premier“ lygos 22-ojo turo rungtynėse svečiuose patyrė praėjusių metų vicečempionai „Liverpool“ futbolininkai. Jurgeno Kloppo auklėtiniai 3:0 (2:0) nusileido „Wolves“ ekipai ir šiais metais „Premier“ lygoje lieka be pergalių.
2023-02-04

Paleido pergalę iš rankų: „Man United“ praleido įvartį per pridėtą laiką

Anglijos „Premier“ lygos rungtynės tarp „Crystal Palace“ ir „Manchester United“ baigėsi lygiosiomis 1:1. Beje, 56-ąją minutę jaunas vaikinas įsiveržė į aikštę ir pribėgo prie „Raudonųjų velnių“ žvaigždės Casemiro bei greitai pasidarė su pastaruoju asmenukę. Po kurio laiko į aikštę atskubėjo apsauga, kuri padėjo futbolo aistruoliui palikti aikštę ir rungtynės buvo pratęstos.