huddersfield town

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „huddersfield town“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „huddersfield town“.

„Huddersfield Town“ su lietuviu priešaky nepavyko prasibrauti į „Premier“ lygą

Legendinis Anglijos futbolo klubas „Nottingham Forest“ sugrįžta į „Premier“ lygą po to, kai sekmadienį „Championship“ finalo rungtynėse 1:0į veikė „Huddersfield Town“ekipą. „Nottingham Forest“ paskutinį kartą „Premier“ lygoje žaidė prieš 23 metus (1998–1999 m. sezone). Vienintelis ir pergalę lėmęs įvartis buvo įmuštas 43-ąją mačo minutę minutę, kai įvartį į savus vartus nukreipė „Huddersfield“ gynėjas Levi Colwillas.
2022-05-30

Pelningiausių futbolo rungtynių pasaulyje dalimi bus ir lietuvis – klubas kuria pelenės istoriją

Nors Anglijos „Premier“ lygos sezonas oficialiai baigėsi praėjusį savaitgalį, bet komandos jau netrukus pradės galvoti apie kitus metus. Vis dėlto „Premier“ lygos dėlionėje yra dar vienas nežinomasis.
2022-05-29

Sėkmės istorija: Velso vartuose karaliauja ketverius metus nežaidęs atletas

„Ilgiuosi futbolo“, – dar 2017-aisiais sakė D.Wardas, kai po sėkmingo sezono „Huddersfield Town“ ekipoje grįžo į „Liverpool“. Tai tuomet 24-ų futbolininkui tebuvo antrasis sezonas suaugusiųjų lygoje, kai jam buvo patikėtas pagrindinio vartininko vaidmuo. Paragavęs tikrojo futbolo jis grįžo į atsarginio vaidmenį. Ir jam net nebuvo skirtas „antrasis numeris“. Kuomet į komandą atvyko Alissonas, velsietis tapo net ne trečiuoju, o ketvirtuoju „Liverpool“ vartininku.
2021-06-17

Skirtingos nuotaikos Mančesteryje: „City“ surengė šou, „United“ patyrė fiasko

Anglijos „Premier“ lygoje skirtingus pasirodymus surengė dvi stipriausios praėjusio sezono futbolo komandos – Mančesterio „City“ ir „United“. Titulą ginantis „City“ sekmadienį namuose 6:1 (3:1) sutriuškino „Huddersfield Town“. „Hetriku“ pasižymėjo Sergio Aguero (25, 35, 75 minutėmis). Po įvartį pridėjo Gabrielis Jesusas (31 min.) ir Davidas Silva (48 min.). Kartą kamuolį į savuosius vartus nukreipė svečių futbolininkas Terence’as Kongolo (84 min.
2018-08-19

Jose Mourinho kirtis Anglijos čempionams: gali nusipirkti žaidėjų, bet ne klasę

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygos antrojo turo rungtynes žais abu Mančesterio futbolo klubai. Prieš savąjį mačą vyriausiasis „United“ treneris Jose Mourinho nepraleido progos įgelti principinei konkurentei – „City“ komandai. Pepo Guardiolos auklėtiniai praėjusiame sezone tapo Anglijos čempionais. Šis pasiekimas paženklintas ne vienu rekordu. Bene ryškiausias – 100 taškų per sezoną. Apie istorinį sezoną sukurta dokumentika „All Or Nothing“, kainavusi 10 milijonų svarų sterlingų.
2018-08-19

Sugrįžtančios „Premier“ lygos apžvalga: lygos naujokai ruošiasi kelti triukšmą

Penktadienį „Manchester United“ ir „Leicester“ dvikova atidarys naują Anglijos „Premier“ lygos sezoną, kuriame netrūks intrigų. Ar Jose Mourinho tikrai taps pirmuoju treneriu, kuriam bus parodytos durys? Ar raumenis sustiprinęs „Liverpool“ mes iššūkį praėjusį sezoną dominavusiems „Manchester City“ futbolininkams? Kaip seksis ambicingiems naujokams? Šie ir kiti klausimai bus atsakyti jau netrukus – „Premier“ lygos dvikovas galėsite stebėti „Viasat Sport Baltic“ kanalu ir viaplay.
2018-08-07

Edvino Gertmono komanda išsigelbėjo rungtynėse su „Borussia“

Edvino Gertmono atstovaujama „Rennes“ praleido itin greitą įvartį, bet išsigelbėjo per pridėtą rungtynių laiką. Draugiškas futbolo mačas Austrijoje su Dortmundo „Borussia“ baigėsi lygiosiomis 1:1 (0:1). Vokietijos klubą 2-ąją minutę į priekį išvedė Lukaszas Piszczekas. „Rennes“ rezultatą išlygino 91-ąją minutę. 11 metrų baudinį realizavo Romainas Del Castillo. E. Gertmonas – vienintelis Reno komandos futbolininkas, likęs ant atsarginių žaidėjų suolo.
2018-08-03

Sunkūs egzaminai prieš startą: „Premier“ lygos klubai žaidė draugiškas rungtynes

Prieš artėjantį Anglijos „Premier“ lygos sezoną antradienį praktikavosi trys čempionate žaisantys futbolo klubai – Londono „Crystal Palace“ ir „West Ham United“ bei „Huddersfield Town“. Hadersfildo futbolininkai Vokietijoje išplėšė pergalę rungtynėse su „Bologna“ – 2:1 (1:0). Anglijos komandą 8-ąją minutę į priekį išvedė 11 metrų baudinį realizavęs australas Aaronas Mooy. 56-ąją minutę rezultatą išlygino Diego Falcinelli. „Huddersfield Town“ laimėjimą lėmė įvartis 90-ąją minutę.
2018-07-31

Trys „Premier“ lygos klubai sužaidė draugiškas rungtynes

Trys Anglijos „Premier“ lygos futbolo klubai antradienį sužaidė draugiškas rungtynes. Savo jėgas išbandė ir UEFA Čempionų lygos finalininkas „Liverpool“. Jis Berkenhede 3:2 (3:0) nugalėjo ketvirtojo diviziono „Tranmere Rovers“. Liverpulio futbolininkai po pirmojo kėlinio pirmavo 3:0. 8-ąją minutę įmušė Rafaelis Camacho, 27-ąją – Sheyi Ojo, 33-ąją – Adamas Lallana. Jurgenas Kloppas po pertraukos pakeitė visą komandą ir tuo „Tranmere Rovers“ pasinaudojo.
2018-07-10

„Man City“ atsiėmė trofėjų, „Emirates“ skambiai atsisveikino su Arsene’u Wengeru

Sekmadienį Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos trejos futbolo rungtynės. Centriniame turo mače Londono „Chelsea“ savo aikštėje 1:0 (1:0) nugalėjo „Liverpool“ futbolininkus. Pergalingą įvartį 32-ąją minutę po Victoro Moseso perdavimo įmušė Olivier Giroud. „Chelsea“ (69 taškai) išsaugojo šansus patekti į kito sezono UEFA Čempionų lygą. Antonio Conte auklėtiniai šalies pirmenybėse žengia penkti, skirtumą nuo „Liverpool“ (72 tšk.) sumažinę iki trijų taškų.