Anglijos „Premier“ lygoje sužaistos penkerios rungtynės.

Pergalę iškovojo ir į pirmąjį ketvertą sugrįžo Londono „Tottenham Hotspur“. Jie namuose 2:1 nugalėjo „Everton“ futbolininkus.

„Tottenham“ komanda į priekį įsiveržė dar 9-ąją minutę. Puikaus perdavimo iš aikštės krašto sulaukęs Richarlisonas vienu lietimu pasiuntė kamuolį į vartus.

18-ąją minutę šeimininkai jau turėjo dviejų įvarčių persvarą. Įžaidus kampinį „Everton“ vartininkas atrėmė pirmąjį smūgį, bet pakartotiniu bandymu Heung-Min Sonas pataikė į varžovų vartų kampą.

Antrajame kėlinyje „Everton“ sugebėjo pelnyti įvartį, kai kamuolį į vartus pasiuntė Dominicas Calvertas-Lewinas. Visgi, VAR peržiūros metu nuspręsta, jog kurdami ataką svečiai pažeidė taisykles.

Sužaidus kiek daugiau nei valandą „Tottenham“ komandai dar kartą pasisekė. Šį kartą po Jameso Garnerio smūgio kamuolys pataikė į vartų konstrukciją.

Galiausiai „Everton“ pavyko sušvelninti varžovų persvarą 82-ąją minutę, kai tikslą pasiekė Andre Gomesas. Visgi, per likusią rungtynių dalį jiems daugiau pasižymėti nepavyko ir pergalę šventė „Tottenham“.

Kitose rungtynėse netikėtą pralaimėjimą patyrė „Newcastle United“. Jie išvykoje 0:1 nusileido „Premier“ lygos debiutantei „Luton“ komandai.

Pergalę jiems atnešė 25-ąją minutę pelnytas Androso Townsendo įvartis.

Pergales taip pat šventė ir 2:0 „Fulham“ nugalėjusi „Burnley“ komanda bei „Bournemouth“, kuri 3:2 palaužė „Nottingham“.

Rungtynėse tarp „Liverpool“ ir Londono „Arsenal“ nugalėtojas nepaaiškėjo: komandos išsiskyrė lygiosiomis 1:1. Toks rezultatas leido „Arsenal“ išlaikyti vieno taško pranašumą prieš savo oponentus.