„Newcastle United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 4:0 sutriuškino „Tottenham“ futbolininkus.

„Newcastle United“ futbolininkai pirmajame kėlinyje aktyviai žaidė puolime. Pirmieji įvarčiai krito sužaidus pusvalandį. Alexanderis Isakas puikiu smūgiu išvedė „Newcastle Utd“ į priekį 1:0, o grubia klaida pasinaudojęs Anthony Gordonas rezultatą padvigubino 2:0.

A.Isakas antrojo kėlinio pradžioje dar kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo jau 3:0. „Newcastle Utd“ ir toliau dominavo bei kūrė pavojingas progas. Tašką šiame susitikime padėjo Fabianas Scharas, kuris smūgiu galva dar labiau padidino pranašumą 4:0.

A.Isakas tapo pirmuoju „Newcastle Utd“ žaidėju, pelniusiu 20+ įvarčių visuose turnyruose nuo Alano Shearerio (28 įvarčiai 2003/2004 metų sezone)

„Tottenham“ po 32 sužaistų rungtynių turi surinkęs 60 taškų ir nukrito į penktąją „Premier“ lygos turnyrinės lentelės vietą, tuo tarpu „Newcastle“ su 50 taškų laikinai pakilo į šeštąją poziciją.