„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3 – 1 nugalėjo „Southampton“ futbolininkus.

Roberto Firmino jau 6-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Liverpool“ ekipą į priekį 1:0.

Che Adamsas 9-ąją minutę standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Darwinas Nunezas 21-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Liverpool“ naudai 2:1. Pastarasis 42-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padidino pranašumą 3:1.

R. Firmino 50-ąją minutę atliko pavojingą smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo virš varžovų vartų ir šį kartą pasižymėti nepavyko.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Virgilas van Dijkas 72-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

C. Adamsas 77-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau Alissonas meistriškai atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Tuo tarpu kitame susitikime Londono „Tottenham“ po dramatiškos kovos 4 – 3 palaužė „Leeds United“ futbolininkus.

Crysencio Summerville 10-ąją minutę puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Leeds Utd“ į priekį 1:0.

Harry Kane’as 25-ąją minutę pasinaudojęs sumaištimi baudos aikštelėje pasiuntė kamuolį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Rodrigo 43-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nuginklavo vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Leeds Utd“ naudai 2:1.

Benas Daviesas 51-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir atstatė dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Rodrigo 76-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir vėl sugrąžino „Leeds Utd“ pranašumą 3:2.

Rodrigo Bentancuris 81-ąją minutę susistabdęs kamuolį krūtine nukreipė jį į vartus ir vėl išlygino rungtynių rezultatą 3:3. Pastarasis 83-ąją minutę dar kartą nuginklavo vartininką ir išplėšė „Tottenham“ dramatišką pergalę rezultatu 4:3.

Tyleris Adamsas 87-ąją minutę buvo nubaustas antra geltona kortele, kuri virto į raudoną, ir svečiai liko rungtyniauti dešimtyje.