„Inter“ Italijos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Milano „Inter“ klubas pirmadienį įvykusiose Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus.

Denzelis Dumfriesas 21-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Nahitanas Nandezas 24-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Lautaro Martinezas 30-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių ekipos pranašumą 2:0.

Stefanas de Vrij 65-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

N.Nandezas 83-ąją minutę baudos smūgio metu pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Hakano Calhanoglu 86-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.