serie a

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „serie a“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „serie a“.

„Inter“ dar labiau priartėjo prie titulo Italijoje, o Ispanijoje „Atletico“ mačo pabaigoje išplėšė pergalę

Italijos „Serie A“ pirmenybėse toliau link titulo užtikrintai žygiuoja Milano „Inter“. „Inter“ klubas iškovojo jau 25-ąją pergalę per 30 rungtynių 2:0 namuose nugalėdami „Empoli“ komandą. „Inter“ labai anksti įgijo pranašumą. Aštrų perdavimą į baudos aikštelę vienu lietimu į vartus nukreipė Federico Dimarco. Po pertraukos „Inter“ užtikintai kontroliavo rungtynes, kol galiausiai pelnė ir antrąjį savo įvartį.
2024-04-02

„Barcelona“ sunkiai laimėjo prieš dešimtyje likusius varžovus, „Milan“ sutvirtino savo pozicijas Italijoje

„Barcelona“ futbolo klubas įsirašė dar vieną pergalę „La Liga“ pirmenybėse, o Italijoje „Milan“ dar labiau įsitvirtino antroje lentelės vietoje. Šeštadienį namuose žaidę Barselonos futbolininkai ne be vargo 1:0 nugalėjo „Las Palmas“. Rungtynėse „Las Palmas“ jau 24-ąją minutę liko dešimtyje. Komandos vartininkas Alvaro Vellesas bandydamas perimti kamuolį taranavo oponentą ir prieš save išvydo raudoną kortelę.
2024-03-31

Prancūzijoje PSG įmušė net šešis įvarčius, o Italijos lygoje lyderiai prarado taškus

Paryžiaus „Saint – Germain“ Prancūzijos „Ligue 1” čempionato išvykos rungtynėse 6:2 sutriuškino „Montpellier“ futbolininkus.  Šiame susitikime „hat-tricką“ pelnė rungtynes startinėje sudėtyje pradėjęs Kylianas Mbappe. PSG gretose taip pat pasižymėjo Vitinha, Kang In Lee Nuno Mendesas.
2024-03-18

Italijos Supertaurę po dramatiškos kovos iškovojo „Inter“

Milano „Inter“ komanda pirmadienį papildė savo trofėjų kolekciją. Saudo Arabijoje vykusiose Italijos Supertaurės varžybose pirmadienį buvo sužaistos finalo rungtynės. Jose „Inter“ 1:0 palaužė „Napoli“ komandą. Rungtynėse „Napoli“ sužaidus valandą liko dešimtyje. Giovannis Simeone užsidirbo dvi geltonas korteles ir paliko savo komandą rungtyniauti be vieno futbolininko. Įgijusi žaidėjo pranašumą „Inter“ pradėjo oponentų vartų apgultį, bet įvartį jiems pavyko pelnyti jau per pridėtą laiką.
2024-01-23

„Atletico“ nutraukė užsitęsusią pralaimėjimų išvykoje seriją

Pirmadienį Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse sužaistos paskutinės 21-ojo turo rungtynės. Madrido „Atletico“ komanda nutraukė savo ketverių iš eilės nesėkmių seriją išvykose bei 1:0 palaužė „Granada“. Pergalė leido jiems sugrįžti į pirmąjį ketvertą. Pirmajame kėlinyje rimtesnių progų abi komandos nesukūrė. Per visą kėlinį buvo atliktas vos vienas smūgis į vartų plotą, bet jis „Granada“ vartininkui didesnių problemų nesukėlė. Po pertraukos vaizdas aikštėje pasikeitė.
2024-01-23

Kantrybė baigėsi: „AS Roma“ atleido Jose Mourinho

„AS Roma“ oficialiai paskelbė, kad Jose Mourinho nedelsdamas palieka komandą. Oficialiame pareiškime klubas pranešė, kad „AS Roma“ gali patvirtinti, kad José Mourinho ir jo trenerių štabas nedelsiant palieka klubą.“ J. Mourinho buvo pristatytas kaip 60-asis Romos komandos treneris 2021 m. gegužės mėn.  Jis atvedė komandą iki 2022 m. gegužės 25 d. Tiranoje laimėtos Konferencijų lygos ir praėjusį sezoną Budapešte vykusio Europos lygos finalo.
2024-01-16

Gvidas Gineitis Italijoje liko ant suolo

Italijos „Serie A“ lygos rungtynėse penktadienį saugas Gvidas Gineitis liko ant „Torino“ klubo suolo. Tuo metu jo ekipa išvykoje 0:1 nusileido „Fiorentina“ klubui, kuriam pergalingą įvartį 83 minutę pelnė gynėjas Luca Ranieri. Po šio pralaimėjimo „Torino“ eipa su 24 taškais rikiuojasi dešimtoje lygos vietoje.
2023-12-30

„Juventus“ Italijos čempionate iškovojo nelengvą pergalę

Italijos „Serie A“ čempionate pergalę iškovojo Turino „Juventus“. Turino futbolininkai po nelengvos kovos 2:1 palaužė „Frosinone“ komandą. Jau 12-ąją rungtynių minutę pasižymėjo progą pasirodyti startinėje sudėtyje gavęs Kenanas Yildizas. 18-metis pirmuoju savo įvarčiu pagrindinėje „Juventus“ komandoje išvedė svečius į priekį. Visgi, po pertraukos 51-ąją minutę Jaime‘is Baezas Stabile‘as išlygino rezultatą ir „Juventus“ buvo priversta ieškoti dar vieno įvarčio.
2023-12-23

Italijoje – dramatiškai suklupusi „AC Milan“, Ispanijoje taškus prarado „Real“

Italijos „Serie A“ pirmenybėse dramatišką pralaimėjimą patyrė 2:3 Bergamo „Atalanta“ ekipai nusileidęs „AC Milan“ klubas.  Pirmajame kėlinyje „Atalanta“ įsiveržė į priekį, o prieš ilgąją pertrauką „AC Milan“ rezultatą išlygino. 55-ąją minutę Ademola Lookmanas vėl išvedė šeimininkus į priekį. Tuo tarpu Luka Jovičius 80-ąją minutę vėl išlygino rezultatą, bet „Atalanta“ nepasidavė ir 95-ąją minutę šventė pergalę.
2023-12-09

Rodrygo dublis „Real“ atnešė pergalę Ispanijoje, o Italijoje lyderiai sužaidė lygiosiomis

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Cadiz“ futbolininkus. Svečius į priekį išvedė Rodrygo, kuris 14-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimesnės distancijos po puikaus reido nuginklavo vartininką. Pavojingų momentų sukūrė ir šeimininkai, bet ir svečiai antrojo kėlinio pradžioje neišnaudojo dar vieno idealaus šanso pasižymėti.