„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse po permainingos kovos 4:3 įveikė „Villarreal“ futbolininkus.

Gavi 12-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Barcelonos“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0.

Frenkie De Jongas 15-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino katalonų pranašumą 2:0.

Juanas Foythas 26-ąją minutę standartinės situacijos metu pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:2.

Alexanderis Sorlothas 40-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

Alexas Baena 50-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir persvėrė rezultatą „Villarreal“ ekipos naudai 3:2.

Ferranas Torresas 68-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų vartų tinklą ir išlygino susitikimo rezultatą 3:3.

Robertas Lewandowskis 71-ąją minutę atsidūrė prie atšokusio kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Barceloną“ į priekį 4:3.

Dani Parejo 85-ąją minutę atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau sukurti pavojaus prie varžovų vartų nepavyko.