cagliari

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cagliari“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cagliari“.

Mirė Italijos futbolo rinktinės rekordininkas

Eidamas 79-uosius metus mirė Italijos rinktinės rekordininkas, buvęs „Cagliari“ puolėjas Luigi Riva. Per 42 pasirodymus Italijos nacionalinėje komandoje, su kuria laimėjo 1968 m. Europos čempionatą ir po dvejų metų pateko į Pasaulio taurės finalą, L. Riva pelnė net 35 įvarčius. Jis taip pat padėjo „Cagliari“ klubui 1970 m. iškovoti vienintelį „Serie A“ titulą.
2024-01-23

„AC Milan“ sutrypė varžovus ir žengė į Italijos futbolo taurės ketvirtfinalį

„AC Milan“ klubas Italijos futbolo taurės aštuntfinalyje 4:1 sutriuškino „Cagliari“ futbolininkus ir pateko į kitą etapą. 29-ąją rungtynių minutę Luka Jovičius tiksliai nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išvedė „AC Milan“ šiame susitikime į priekį 1:0. Baigiantis pirmajam kėliniui Serbijos futbolininkas 42-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime sėkmingai nuginklavo vartininką ir padvigubino pranašumą 2:0. Antro kėlinio pradžioje Chaka Traore 50-ąją minutę pasinaudojęs sum...
2024-01-03

„Inter“ Italijos čempionate iškovojo antrąją pergalę

Milano „Inter“ klubas pirmadienį įvykusiose Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus. Denzelis Dumfriesas 21-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Inter“ ekipą į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Nahitanas Nandezas 24-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.
2023-08-29

„AC Milan“ dar negali švęsti: į nugarą kvėpuoja svarbią pergalę pelnęs „Inter“

Milano „Inter“ klubas Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 3 – 1 nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė svarbius tris taškus.
2022-05-16

Dominavęs Ibrahimovičius išlaikė „AC Milan“ Italijos viršūnėje

„AC Milan“ Italijos „Serie A“ lygos išvykos rungtynėse 2:0 nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašė dar tris taškus. Zlatanas Ibrahimovičius jau 7-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „AC Milan“ į priekį 1:0. Davide’as Calabria 37-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.
2021-01-19

Ronaldo naujuosius metus pradėjo „hatt-tricku“

Turino „Juventus“ Italijos „Serie A“ lygoje užtikrintai 4:0 nugalėjo „Cagliari“ futbolininkus, o Cristiano Ronaldo prie komandos pergalės prisidėjo pelnydamas „hatt-tricką“.  Portugalas 49-ąją minutę pasinaudojęs grubia varžovo klaidą ir suklaidinęs gynėją nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Juventus“ į priekį 1:0. 67-ąją minutę sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino šeimininkų pranašumą 2:0. 81-ąją minutė Gonzalo Higuainas pelnė trečią komandos ...
2020-01-06

Cristiano Ronaldo smarkiai kilstelėjo „Serie A“ ir „Juventus“ populiarumą

Geriausio pasaulio futbolininko Cristiano Ronaldo atvykimas į Italiją smarkiai pakėlė „Serie A“ ir Turino „Juventus“ populiarumą. Debiutinį 33-ejų portugalo mačą su Veronos „Chievo“ prie televizorių ekranų stebėjo 2,3 milijono žiūrovų. Tai – ketvirtas rezultatas kanalo „Sky Italia“ istorijoje.
2018-08-21

Estas paliko „Liverpool“

Futbolininkas iš Estijos Ragnaras Klavanas paliko Anglijos „Premier“ lygos prizininką „Liverpool“. 32-ejų gynėjas pasirašė dvejų metų sutartį su Italijos „Serie A“ klubu „Cagliari“. Pranešama, kad italai už R. Klavaną sumokėjo apie du milijonus eurų. „Kairiakojis, galingas, stiprus ore, patogiai jaučiasi kairiajame krašte, labai ryžtingas naudojant aukštą spaudimą. R. Klavanas komandai suteiks savo charizmos ir lyderio savybių“, – naujoką pristatė oficiali „Cagliari“ svetainė.
2018-08-18

Čempionų taurė: „Arsenal“ išsigelbėjo rungtynėse su „Chelsea“

Tęsiasi tarptautinis čempionų taurės turnyras, kuriame žaidžia prestižiškiausios Europos futbolo komandos. Trečiadienį Dubline lygiosiomis 1:1 išsiskyrė du Londono klubai – „Arsenal“ ir „Chelsea“. Baudinių serijoje triumfavo „kanonieriai“. Rungtynėse „Chelsea“ greitai išsiveržė į priekį. 5-ąją minutę po Cesco Fabrego perdavimo pasižymėjo Antonio Rudigeris. „Mėlynieji“ 14-ąją minutę galėjo padvigubinti skirtumą, bet Alvaro Morata nerealizavo 11 metrų baudinio.
2018-08-01

„Torino“ padėjo „Juventus“ – dar labiau priartino prie titulo

Turino „Juventus“ gali siūtis čempioniškus marškinėlius. Sekmadienį „Serie A“ taškus prarado artimiausi persekiotojai – „Napoli“ futbolininkai. Jie savo stadione 2:2 (1:0) sužaidė su „Torino“. „Napoli“ du kartus pirmavo, bet „Torino“ abusyk lygino rezultatą. Šeimininkams įvarčius pelnė lyderiai – Driesas Mertensas (25 minutė) ir Marekas Hamšikas (71 min.). „Torino“ gretose pasižymėjo Daniele Baselli (55 min.) bei Lorenzo De Silvestri (83 min.