rayo vallecano

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „rayo vallecano“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „rayo vallecano“.

„Real“ Ispanijoje nesugebėjo išovoti pergalės

Madrido „Real“ klubas prarado taškus rungtynėse „La Liga“ pirmenybėse. Sekmadienį išvykoje žaidusi „Real“ komanda nesugebėjo pateisinti savo favoritų statuso. Madrido derbyje jie akistatą su „Rayo Vallecano“ baigė lygiosiomis 1:1. „Real“ pasižymėjo jau trečiąją rungtynių minutę. „Rayo Vallecano“ turėjo progą sukurti pavojų parėmę kamuolį prie oponentų vartų, bet suklydę jie suteikė galimybę „Real“ pasižymėti greitoje atakoje.
2024-02-18

„Barcelona“ lygiąsias padovanojo varžovų smūgis į savus vartus

„Barcelona“ šeštadienį stadione sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Rayo Vallecano“, kai gynėjas Florianas Lejeune'as antroje rungtynių pusėje įmušė įvartį į savus vartus.
2023-11-25

Be pasigailėjimo: 7 įvarčius pelnęs „Atletico" pervažiavo „Rayo Vallecano“ ekipą

Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 7:0 sutriuškino „Rayo Vallecano“ futbolininkus.  Antoine‘as Griezmannas 2-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Atletico“ ekipą į priekį 1:0. Memphis Depay’us 15-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0. Nahuelis Molina 36-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir dar labiau padidino pranašumą 3:0. Alvaro ...
2023-08-29

Mačo pabaigoje „Real“ išplėšė pergalę Ispanijoje

Madrido „Real“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 2:1 įveikė „Rayo Vallecano“ futbolininkus. Šeimininkus į priekį išvedė Karimas Benzema, kuis 31-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką 1:0. Madrido ekipa turėjo šansų pasižymėti, bet nesugebėjo padvigubinti rezultato ir rungtynėms artėjant prie pabaigo buvo nubausti.
2023-05-24

„Barcelona“ svečiuose krito prieš „La Liga“ pirmenybių vidutiniokus

„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 1:2 turėjo pripažinti „Rayo Vallecano“ futbolininkų pranašumą. Alvaro Garcia 19-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir išvedė „Rayo Vallecano“ ekipą į priekį 1:0. Robertas Lewandowskis 23-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau Stole‘as Dimitrievskis atrėmė kamuolį. Ronaldas Araujo 28-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.
2023-04-27

Madrido derbyje – išvytas treneris ir netikėtas „Real“ pralaimėjimas

Madrido „Real“ klubas Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 2 – 3 turėjo pripažinti „Rayo Vallecano“ futbolininkų pranašumą ir prarado lyderio poziciją.
2022-11-08

Falcao paskutinę minutė išplėšė „Rayo Vallecano“ dramatiškas lygiąsias su „Atletico“

Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynės tarp Madrido „Atletico“ ir „Rayo Vallecano“ komandų baigėsi lygiosiomis 1:1. Alvaro Morata 20-ąją minutę pasiuntė kamuolį į kairįjį vartų kampą ir išvedė „Atletico“ ekipą šiame susitikime į priekį 1:0. Pathe Cissas 50-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį galva, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė ir rezultatas nepakito.
2022-10-19

Ispanijos čempionato starte „Barcelona“ namuose neįvekė varžovų

Naująjį Ispanijos „La Liga“ sezoną pradėjo „Barcelona“, kuri namuose prie 81 tūkst. 104 sirgalių „Spotify Camp Nou“ stadione 0:0 sužaidė su „Rayo Vallecano“. Šias rungtynes „Barcelona“ užbaigė dešimtyje, nes Sergio Busquetsas už dvi geltonas korteles buvo išvytas iš aikštės. Pirmą geltoną kortelę S.Busquetsas gavo 74-ą minutę, o iš aikštės išvytas 90+3 minutę, kai kovodamas dėl kamuolio alkūne smogė varžovui į veidą.
2022-08-14

Ispanijos futbolo čempionate ar vieną pralaimėjimą patyrė „Barcelona"

„Barcelona" Ispanijos „La Liga“ pirmenybių rungtynėse namuose 01 turėjo pripažinti „Rayo Vallecano“ futbolininkų pranašumą. Alvaro Garcia 7-ąją minutę susistabdęs kamuolį nukreipė kamuolį į artimąjį vartų kampą ir išvedė „Rayo Vallecano“ ekipą į priekį 1:0. Jordi Alba 25-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino varžovų vartų konstrukciją ir rezultatas išliko nepakitęs.
2022-04-25

„La Liga“ čempionate Madrido „Real“ neįveikė lygos vidutiniokų

Ispanijoje sekmadienį žaidžiamos 5-ios „La Liga“ čempionato rungtynės. Netikėtai pergalės neiškovojo Madrido „Real“ klubas. „Karališkasis“ klubas Malagoje nesugebėjo įveikti vietos „Malaga“ ekipos, o rungtynės baigėsi rezultatu 1:1 (0:1). Pirmieji įvartį pelnė svečiai iš Madrido. 33-ąją minutę Toni Kroosas baudos smūgiu atliko aukštą perdavimą į baudos aikštelę ir geriausioje padėtyje buvęs Cristiano Ronaldo kamuolį pasiuntė į vartus.