Madrido „Real“ klubas prarado taškus rungtynėse „La Liga“ pirmenybėse.

Sekmadienį išvykoje žaidusi „Real“ komanda nesugebėjo pateisinti savo favoritų statuso. Madrido derbyje jie akistatą su „Rayo Vallecano“ baigė lygiosiomis 1:1.

„Real“ pasižymėjo jau trečiąją rungtynių minutę. „Rayo Vallecano“ turėjo progą sukurti pavojų parėmę kamuolį prie oponentų vartų, bet suklydę jie suteikė galimybę „Real“ pasižymėti greitoje atakoje. Jos smaigalyje atsidūrė ir krisdamas kamuolį į vartus pasiuntė Joselu.

Rezultatą šeimininkai išlygino 26-ąją minutę, kai smūgio metu kamuolys pataikė į gynėjo ranką ir „Rayo Vallecano“ gavo progą mušti vienuolikos metrų baudinį. Jį sėkmingai realizavo Raulis de Tomasas.

Antrajame kėlinyje „Real“ atakavo daugiau, bet didesnio pavojaus prie oponentų vartų nekilo. Galiausiai rungtynių pabaigoje nesportišku elgesiu pasižymėjo Danielis Carvajalis, kuris alkūne smogė varžovui į veidą bei už tai išvydo raudoną kortelę.