Madrido „Atletico“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybių išvykos rungtynėse 7:0 sutriuškino „Rayo Vallecano“ futbolininkus.

Antoine‘as Griezmannas 2-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Atletico“ ekipą į priekį 1:0.

Memphis Depay’us 15-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Nahuelis Molina 36-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į tolimąjį vartų kampą ir dar labiau padidino pranašumą 3:0.

Alvaro Morata 73-ąją minutę sėkmingai perkėlė kamuolį per vartininką ir šio susitikimo rezultatas jau tapo triuškinamas 4:0.

Angelis Correa 79-ąją minutę nuostabiu smūgiu nuginklavo vartininką ir dar labiau padidino rungtynių rezultatą 5:0.

A.Morata 84-ąją minutę antrą kartą šiame susitikime tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir rezultatas tapo net 6:0.

Marcosas Llorente 86-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą, o „Atletico“ iškovojo įspūdingą pergalę rezultatu 7:0.