Lietuvos vyrų krepšinio rinktinė pradeda žygį Pasaulio taurės atrankoje. Pirmosiose F grupės rungtynėse lietuvių varžovas – Bulgarijos rinktinė.

Pirmajame ketvirtyje Lietuvos rinktinė buvo trumpam kritusi į duobę, bet atsitiesė kėlinuko pabaigoje, kai smeigė tris tritaškius iš eilės.

Lietuviai pratęsė gerą atkarpą ir antrajame ketvirtyje, po kurio pirmavo – 31:42.

Trečiajame ketvirtyje lietuvių puolimas vėjuotoje Klaipėdoje dar labiau įsismarkavo, o gražiausią antros rungtynių pusės epizodą sukūrė Gytis Masiulis. Greitoje atakoje krašto puolėjas gavo gražų Deivido Gailiaus perdavimą ir išpuolį užbaigė sprogstamu dėjimu.

Efektingą epizodą žiūrėkite straipsnio pradžioje.