Užtikrintą pergalę Eurolygoje šventė Miuncheno „Bayern“ (9/13) krepšininkai, nutraukę keturių paeiliui patirtų nesėkmių seriją turnyre.

Pablo Laso auklėtiniai išvykoje 82:65 (19:19, 24:11, 23:21, 16:14) susitvarkė su Berlyno ALBA (4/18) komanda, esančia turnyrinės lentelės dugne.

Aikštės šeimininkai užtikrintai pradėjo susitikimą (4:13), tačiau greitai išsikvėpė ir dar prieš antrą kėlinį prarado pranašumą (17:17).

Jame sąlygas diktavo jau svečiai iš Bavarijos. Spurtas 15-0 leido susikrauti dviženklį pranašumą (32:19).

Po didžiosios pertraukos Berlyno klubas dar bandė kabintis į rungtynes (54:49), bet trečią kėlinį svečiai uždarė atkarpa 12-2 ir vėl gerokai nutolo (66:51).

Likęs ketvirtis jau tapo formalumu ir pergale džiaugėsi bavarai – 82:65.

Pralaimėjusieji pataikė vos 17 proc. tritaškių metimų (3/18).

„Bayern“: Sylvainas Francisco (5 rez. perd.) ir Danko Brankovičius (9 atk. kam.) po 14, Carsenas Edwardsas 13, Serge'as Ibaka 11, Andreasas Obstas 9, Nickas Weileris-Babbas ir Devinas Bookeris po 6.

ALBA: Matteo Spagnolo 15 (6/11 dvit., 0/2 trit., 3/3 baud.), Yanni Wetzellis 13, Mattas Thomasas 10, Sterlingas Brownas 9 (8 atk. kam.), Martinas Hermannssonas ir Johannesas Thiemannas po 8.