Keturias pergalės paeiliui Eurolygoje turėjusi Barselonos „Barcelona“ (15/7) komanda Stambule šios serijos pratęsti nesugebėjo. Dviejų lietuvių atstovaujama ekipa svečiuose 74:98 (13:18, 26:24, 21:30, 14:26) krito prieš Stambulo „Anadolu Efes“ (9/13) krepšininkus.

Kasparas Jakučionis šįvakar nežaidė trenerio sprendimu, o Rokas Jokubaitis per 24 minutes pelnė 14 taškų (5/6 dvit., 1/4 trit., 1/1 baud.), atkovojo kamuolį, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo pražangą, padarė klaidą, 2 sykius prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

Tai buvo rezultatyviausias įžaidėjo mačas šiame sezone.

Atstumas tarp ekipų ryškėti ėmė po didžiosios pertraukos. Trečiojo kėlinio pabaigoje aikštės šeimininkai pelnė 8 taškus be atsako ir atsiplėšė dviženkliu skirtumu (58:70).

Lemiamą kėlinį turkai pradėjo didindami persvarą jau iki 18 taškų ir katalonai galutinai pabiro (60:78).

Mačo pabaigoje skirtumas išaugo iki rekordinio 25 taškų (69:94) ir pergalės jau niekas negalėjo atimti iš aikštės šeimininkų – 74:98.

Po traumos pirmą kartą į aikštę vėl žengė Willas Clyburnas – puolėjas per 10 minučių pelnė 5 taškus (2/3 dvit., 0/1 trit., 1/2 baud.), atkovojo 3 kamuolius, blokavo metimą, išprovokavo 2 pražangas, sykį suklydo, 2 kartus prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

„Anadolu Efes“: Rodrigue’as Beaubois 21 (4/5 trit., 5 rez. per.), Tiboras Pleissas 17 (7 atk. kam.), Danas Oturu 16 (6 atk. kam.), Shane’s Larkinas 15 (8 rez. per.).

„Barcelona“: Willy Hernangomezas 18 (8/13 dvit.), Rokas Jokubaitis (5/6 dvit.) ir Nikola Kaliničius po 14, Dario Brizuela 9, Jabari Parkeris 8.