Jei Miuncheno „Bayern“ pirmosios ikisezoninės rungtynės ką nors rodo, tai nebent tai, kad jiems gali ir neprireikti „Tottenham“ puolėjo Harry Kane'o.

Draugiškose rungtynėse Miuncheno ekipa net 27:0 sutriuškino „Rottach-Egern“.

Iš viso trylika žaidėjų pelnė įvarčius, o Jamal Musiala, Mathys Tel ir Marcel Sabitzer įrašė net po penkis.

M. Sabitzeris, kuris praėjusį sezoną buvo paskolintas „Manchester United“, savo penkis įvarčius pelnė per 22 antrojo kėlinio minutes.

Įpusėjus rungtynėms rezultatas buvo 18:0, o po pertraukos „Rottach-Egern“ sugebėjo sumažinti įvarčių lietų tik iki 9-ių.

Įvarčius įmušė Serge'as Gnabry, pasižymėjęs „hat-tricku“, Alphonso Daviesas, Konradas Laimeris, Noussairas Mazraoui, Dayotas Upamecano, Leroy Sane, Raphaelis Guerreiro, Ryanas Gravenberchas, Kingsley Comanas ir Sadio Mane.

Šią vasarą su H. Kane'u siejamas „Bayern“ 2019 m. tą patį varžovą įveikė 23:0.