Antradienio vakaras Vilniaus „Žalgiriui“ – pergalingas. Šiaurės Makedonijoje atsakomosiose rungtynėse prieš „Struga“ ekipą stoję žalgiriečiai 1:2 įveikė varžovus ir pateko į kitą UEFA Čempionų lygos atrankos etapą.

Antrajame Čempionų lygos atrankos etape Vilniaus „Žalgiris“ susitiks su Stambulo „Galatasaray“ futbolininkais. Pirmos komandų rungtynės vyks liepos 25 d. Vilniuje

Pirmajame kėlinyje komandos susikūrė kelias situacijas, kuriomis bandė pelnyti įvarčius, tačiau nei viena jų nebuvo sėkminga. Du kartus „Žalgirio“ gretose pasižymėti bandė Mathiasas Oyewusi, tačiau abu jo smūgius meistriškai atrėmė „Struga“ vartininkas.

„Žalgirio“ varžovų gretose pelnyti įvarčius bandė komandos žvaigždė Besartas Ibraimi, tačiau ir jo progos liko neišnaudotos.

Antrąjį kėlinį komandos taip pat pradėjo ramiai. M. Oyewusi vėl dukart bandė pasiųsti kamuolį į vartus, tačiau spyriai buvo netikslūs.

Rungtynių situacija persivertė nuo 76 rungtynių minutės, kai vienas po kito pasipylė abiejų komandų įvarčiai.

76 min. B. Ibarimi užtikrintai realizavo teisėjo skirtą 11 m baudinį ir išvedė „Struga“ į priekį (1:0), tačiau džiaugtis Šiaurės Makedonijos ekipa ilgai negalėjo. 78 min. Y. Kendyshas tiksliai nukreipė kamuolį į varžovų tinklą ir išlygino mačo rezultatą (1:1).

Rungtynių intriga dar kartą išaugo, kai 83 min. Sava Radičius pasiuntė kamuolį į savus vartus ir „Žalgiris" persvėrė rezultatą savo naudai (2:1).

Primename, kad pirmąjį mačą „Žalgiris“ ir „Struga“ sužaidė nulinėmis lygiosiomis.