Kauno „Žalgiris“ šeštąjį pralaimėjimą Eurolygoje patyrė Tel Avivo „Maccabi“ teritorijoje. 17 taškų pelnęs Artūras Milaknis po rungtynių išskyrė prastą startą ir tik pirmąjį kartą pavykusį bandymą sugrįžti į rungtynes.

„Sunku kažką labai sakyti „ant karštų“. Pradžia buvo labai sunki, po to grįžome į rungtynes ir antroje pusėje vėl tas pats... Atrodo, laikaisi, bet viena kita klaida gynyboje, neišpildytas buvo puolimas, varžovai bėgo į greitą puolimą, pasidarė persvarą ir tada jau buvo sunku sugrįžti. Gale dar bandėme kilti į tą šturmą, bet neužteko jėgų ir laiko“, – teigė snaiperis.

Po sunkios pradžios buvo spurtas 18:2, ką pavyko pakeisti minutės pertraukėlės metu?

Daug agresyviau pradėjome gynyboje, pagalbos atėjo ten, kur reikėjo laiku, pražangas padarėme ir buvo aktyvesni ten, kur reikėjo būti pradžioje rungtynių. Tada sugrįžo fiziškumas, radome laisvus žaidėjus ir sumetėme savo metimus. Antroje pusėje jau buvo sunkiau sugrįžti.

Kodėl antrojoje rungtynių pusėje nepavyko pavyti varžovų?

Tos klaidos, greitas varžovų puolimas, nepadarėme pražangų, per trečią kėlinį atrodo net neįėjome į bonusą. Nežaidžiame tiek kietai, kiek reikėtų. Gal reikia eiti ir išsibauduoti visiems, bet neleisti tų taškų. Kai tokia komanda kaip „Maccabi“ namie pabėga 12 taškų, jie dar laisviau žaidžia.

Kas nesiklijavo puolime?

Šiek tiek stojo kamuolio judėjimas ir neįėjo į baudos aikštelę, treneris norėjo padraskyti taip varžovų gynybą, tada judėjimas, laisvesni metimai... Derinių išpildymas strigo, lėtai įeidavome į derinius ir tada paskutinėmis sekundėmis ieškojome metimų, automatiškai jis gaunasi ne toks paruoštas, kokio nori, procentas krenta.

Jums buvo geros rungtynės puolime, treneris daugiau akcentuoja žaidimą per jus?

Treneris nori tokio žaidimo, kad kamuolys judėtų, bet kas gali būti mano pozicijoje, Janis ar kas. Šiaip tokių akcentų nėra, gal atsirado kiek daugiau derinių metikams, bet dar reikia daug dirbti.