Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus.

Benas Chilwellas 11-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0.

Kiernanas Dewsbury Hallas 27-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.

Patsonas Daka 39-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išlygino rungtynių rezultatą 1:1.

Kai Havertzas pirmojo kėlinio pabaigoje perkėlė kamuolį per vartininką ir vėl persvėrė rezultatą „Chelsea“ naudai 2:1.

K.Dewsbury Hallas 74-ąją minutę atliko smūgį iš tolimos distancijos, tačiau svečių vartininkas užtikrintai atrėmė kamuolį.

Matteo Kovačičius 78-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir padidino „Chelsea“ pranašumą 3:1.

Woutas Faesas rungtynių pabaigoje buvo nubaustas antra geltona kortele, virtusia į raudoną, ir šeimininkai liko dešimtyje.

Tuo tarpu kitame susitikime Londono „Tottenham“ namuose 3:1 nugalėjo „Nottingham Forest“ futbolininkus.

Harry Kane‘as 19-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išvedė „Tottenham“ ekipą į priekį 1:0. Pastarasis 35-ąją minutę užtikrintai realizavo vienuolikos metrų baudinį ir padvigubino pranašumą 2:0.

Tikslaus perdavimo sulaukęs Richarlisonas 47-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai blokavo varžovas.

Heungas Min Sonas 62-ąją minutę nukreipė kamuolį į dešinįjį vartų kampą ir šio susitikimo rezultatas tapo triuškinamas 3:0.

Serge‘as Aurieras 77-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolį atrėmė Fraseris Forsteris.

Joe Worrallas 82-ąją minutę smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir sušvelnino rungtynių rezultatą 1:3.

Andre Ayew per pridėtą rungtynių laiką realizuoti vienuolikos metrų baudinio nepavyko ir rezultatas išliko nepakitęs.

Kiek vėliau pasibaigusiose rungtynėse pergalę šventė ir lyderis „Manchester City“ klubas, kuris svečiuose 1:0 įveikė Londono „Crystal Palace“ futbolininkus.

Vienintelį įvartį pelnė Erlingas Haalandas, kuris 78-ąją minutę užtikrintai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį.