leicester city

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „leicester city“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „leicester city“.

Rezultatyviame FA taurės ketvirtfinalyje „Chelsea“ įveikė „Leicester City“

Londono „Chelsea“ komanda Anglijos FA taurės ketvirtfinalyje 4:2 įveikė „Leicester City“ futbolininkus ir žengė į kitą etapą. „Chelsea“ aktyviau žaidė pirmajame kėlinyje ir tai greitai davė rezultatų. Marcas Cucurella susitikimo pradžioje tiksliu smūgiu išvedė šeimininkus į priekį 1:0. Raheemui Sterlingui nepavyko realizuoti vienuolikos metrų baudinio ir padidinti pranašumo.
2024-03-17

„Newcastle United“ po 20 metų užsitikrino vietą Čempionų lygoje

„Newcastle United“ užfiksavo istorinį pasiekimą: sužaidę lygiosiomis 0:0 su „Leicester City“, „Newcastle“ ekipa po 20 metų pertraukos sugrįš į UEFA Čempionų lygą. Nulinių lygiųjų ir iškovoto taško užteko tam, kad „Newcastle“ nenukristų žemiau ketvirtosios vietos „Premier“ lygoje. Dabar jie 4 taškais lenkia penktoje vietoje esančią „Liverpool“, o iki sezono pabaigos liko sužaisti po vienerias rungtynes.
2023-05-23

„Liverpool" svečiuose sutriuškino „Leicester City" futbolininkus

„Liverpool“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:0 sutriuškino „Leicester City“ futbolininkus.  Tikslaus perdavimo sulaukęs Jamie Vardy 13-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė Alissonas.
2023-05-16

Haalandas pakartojo rekordą, o „Man City“ nesunkiai pranoko varžovus

„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:1 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus ir į savo sąskaitą įsirašę svarbius tris taškus tęsia kova dėl čempionų titulo.
2023-04-15

„Premier“ lygoje pergalės šventė „Chelsea“, „Tottenham“ ir „Man City“ klubai

Londono „Chelsea“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 3:1 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus. Benas Chilwellas 11-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartus ir išvedė „Chelsea“ ekipą į priekį 1:0. Kiernanas Dewsbury Hallas 27-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją ir pasižymėti nepavyko.
2023-03-11

„Leicester City“ nugalėjęs „Arsenal“ klubas sutvirtino „Premier“ lygos lyderio poziciją

Londono „Arsenal“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1:0 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus. Bukayo Saka 18-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo gerokai virš varžovų vartų ir rungtynių rezultatas išliko nepakitęs. Leandro Trossardas 26-ąją minutę tiksliai nukreipė kamuolį į vartus, tačiau teisėjas po VAR užfiksavo pražangą ir įvarčio neįskaitė.
2023-02-25

„Premier“ lygoje lyderis „Arsenal“ prarado taškus, o „Tottenham“ patyrė sutriuškinimą

Anglijos „Premier“ lygoje šeštadienį buvo sužaistos sepynerios turo rungtynės. Taškus prarado lyderis Londono „Arsenal“, kuris sužaidė taikiai 1:1 namuose su „Brentford“. Pirmieji mače į priekį išsiveržė svečiai, kai Leandro Trossardas 66-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Arsenal“ ekipą į priekį 1:0. Bet svečių puolėjas I.Toney’us 74-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir išlygino šių rungtynių rezultatą 1:1. „Arsenal“ dar bandė u...
2023-02-11

Fantastišką įvartį pelnęs De Bruyne padovanojo „Man City“ pergalę prieš „Leicester City“

„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1 – 0 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus ir laikinai pakilo į pirmąją turnyrinės lentelės vietą. Harvey Barnesas 24-ąją minutę atliko smūgį į kairįjį vartų kampą, tačiau vartininkas Edersonas sėkmingai atrėmė kamuolį.
2022-10-29

Neeilinė įvarčių fiesta: 8 įvarčių rungtynės„Premier“ lygoje baigėsi „Tottenham“ pergale prieš „Leicester City“

Londono „Tottenham“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 6 – 2 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus. Youri Tielemansas 6-ąją minutę antruoju bandymu realizavo vienuolikos metrų baudinį ir išvedė „Leicester City“ į priekį 1:0. Harry Kane’as jau 8-ąją minutę puikiu smūgiu galva nuginklavo vartininką ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1. Ericas Dieras 21-ąją minutę standartinės situacijos metu nukreipė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Tottenham“ naud...
2022-09-17

Grįžta į gerą kelią? Trečią pergalę iš eilės iškovoję „Man Utd“ svečiuose nugalėjo „Leicester City“

„Manchester United“ klubas Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse 1 – 0 nugalėjo „Leicester City“ futbolininkus. Christianas Eriksenas 11-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų ir pasižymėti nepavyko. Jadonas Sancho 23-ąją minutę suklaidinęs vartininką nukreipė kamuolį į tuščius likusius vartus ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0. Tikslaus perdavimo sulaukęs Harvey Barnesas 38-ąją minutę atliko smūgį, tačiau pastarasis buvo labai netikslus.