Lyderio vedina Klivlando „Cavaliers“ NBA Rytų konferencijos pusfinalyje išlygino serijos rezultatą, kai svečiuose 118:94 (30:24, 24:30, 36:24, 28:16) įveikė Bostono „Celtics“.

Serijoje rezultatas dabar tapo 1-1, o kiti du mačai vyks Klivlande.

Svečiams mačo eigą pavyko perlaužti po didžiosios pertraukos, kadangi po dviejų kėlinių rezultatas buvo lygus 54:54. „Cavaliers“ vienu metu atkarpą laimėjo 18:7 ir atitrūko jau 81:70. Vėliau skirtumas ėmė dar po truputį augti.

Ketvirtajame kėlinyje svečiai dar labiau padidino tempą ir vienu metu pirmavo jau 112:87. Galiausiai finalinė serina paskelbė užtikrintą jų pergalę.

Nugalėtojams Donovanas Mitchellas įmetė 29 taškus (5/12 dvit., 5/7 trit., 4/6 baud.), atkovojo 7 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.

Net 23 taškus jis įmetė antroje rungtynių pusėje.

Pralaimėjusių neišgelbėjo Jaysonas Tatumas, surinkęs 25 taškus (5/12 dvit., 2/5 trit., 9/11 baud.), atkovojęs 7 kamuolius ir atlikęs 6 rezultatyvius perdavimus.

„Celtics“: Jaysonas Tatumas 25 7 atk. kam., 6 rez. perd.), Jaylenas Brownas 19, Paytonas Pritchardas 13 (4 rez. perd.), Alas Horfordas 11, Derrickas White'as 10 (1/8 trit., 5 rez. perd.).

„Cavaliers“: Donovanas Mitchellas 29 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Evanas Mobley (10 atk. kam., 5 rez. perd.) ir Carisas LeVertas (6 atk. kam.) po 21, Dariusas Garlandas 14 (7 atk. kam.), Maxas Strusas ir Isaacas Okoro po 12.