cavaliers

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „cavaliers“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „cavaliers“.

Jonas Valančiūnas susitvarkė su užklupusia neganda: buvo ryškus pergalės kalvis

Jonas Valančiūnas buvo ryškus savo komandoje, o Naujojo Orleano „Pelicans“ 123:104 (36:28, 30:24, 28:24, 29:28) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“. Klivlando ekipa pirmavo tik pačioje mačo pradžioje, o didžiausias J. Valančiūno komandos pranašumas ketvirtajame kėlinyje siekė net 24 taškus. J. Valančiūnas aikštėje praleido 28 minutes, per kurias įmetė 13 taškų (5/6 dvit., 1/3 trit.), atkovojo 7 rezultatyvius perdavimus, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir 2 sykius suklydo.
61
2023-12-22

Niujorko klubas Ohajo valstijoje nukalė „Cavaliers“ ekipą

Pergalę NBA reguliariojo sezono dvikovoje iškovojo Niujorko „Knicks“ (2/2) klubas. Tomo Thibodeau auklėtiniai svečiuose 109:91 (28:24, 30:28, 28:16, 23:23) nugalėjo Klivlando „Cavaliers“ (1/3) krepšininkus. Niujorko komandai po 19 taškų pelnė Julius Randle'as ir Jalenas Brunsonas, o pralaimėjusių gretose su 26 taškais rezultatyviausias buvo Donovanas Mitchellas. Niujorko komanda kontroliavo didžiąją dalį rungtynių.
2023-11-01

NBA Vasaros lygoje triumfavo „Cavaliers“ klubas

Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) Vasaros lygos triumfavo Klivlando „Cavaliers“ klubas. Finalinėse turnyro rungtynėse „Cavaliers“ 99:78 (28:14, 23:30, 28:15, 20:19) nugalėjo Hjustono „Rockets“ krepšininkus.  Nugalėtojams Isaiah Mobley įmetė 28 taškus (11 atk. kam.), Samas Merrillas pridėjo 27 (6/12 trit.), Emoni Batesas – 19. Pralaimėjusiems Nate’as Hintonas įmetė 18 taškų (10 atk. kam.), Camas Whitmore’as surinko 14 (2/8 trit.
2023-07-18

Osmanas toliau lieka „Cavaliers“ gretose

Klivlando „Cavaliers“ komanda nusprendė savo gretose pasilikti Cedi Osmaną. Krepšininkas kitame sezone uždirbs 6,7 mln. JAV dolerių. Turkas nuo pat savo karjeros pradžios NBA gina „Cavaliers“ garbę ir artėjantis sezonas jam bus septintas. Praėjusiame sezone 28 metų atletas rinkdavo 8,7 taško bei atkovodavo 2,3 kamuolio.
2023-06-29

Rungtynes kontroliavęs „Cavaliers“ atstatė lygybę serijoje su Niujorko klubu

Pirmąją pergalę NBA atkrintamosiose pasiekė Klivlando „Cavaliers“ krepšininkai. Ohajo valstijos klubas namuose 107:90 užtikrintai susitvarkė su Niujorko „Knicks“ klubu ir išlygino Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijos iki keturių pergalių rezultatą (1:1). „Knicks“ pirmavo tik pirmajame kėlinyje, kai buvo spėjusi susikrauti 8 taškų persvarą. Vis tik tai truko trumpai – nuo antrojo kėlinio prasidėjo visikas „Cavaliers“ dominavimas, kurie vienu metu pirmavo net 29 taškais.
2023-04-19

Laisvuoju agentu tapęs Love'as derėsis su dvejomis NBA komandomis

Klivlando „Cavaliers“ ir Kevinas Love’as susitarė dėl kontrakto išpirkimo. Dabar veteranas susitiks su dvejomis NBA komandomis - Majamio „Heat“ ir Filadelfijos „76ers“. Favorite įsigyti atletą yra įvardijama „Heat“ komanda. Pagal išpirktą kontraktą jam dar buvo likę sumokėti 8,5 mln. JAV dolerių. K.Love’as Klivlande žaidė nuo 2014 metais ir kartą tapo NBA čempionu. 34 metų 203 cm ūgio atletas šiame NBA sezone per 20 minučių vidutiniškai renka 8,5 taško (39 proc. met., 35 proc.
2023-02-18

Valančiūnas buvo vienas rezultatyviausių, bet „Pelicans“ krito Klivlande

Jonas Valančiūnas surengė dar vieną įstabų pasirodymą, tačiau lietuvio atstovaujamas Naujojo Orleano „Pelicans“ klubas NBA lygoje patyrė pralaimėjimą. Uteniškis Klivlande ant parketo praleido net 35 min. ir per jas pelnė 22 taškus (6/8 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 7/9 baudų metimų), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, 4 sykius suklydo ir 3 kartus prasižengė. Lietuvis pagal rezultatyvumą buvo antras komandos žaidėjas.
2023-01-17

Mitchellas vėl buvo arti 50 taškų ribos

Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) sentimentalus sugrįžimas pergale virto ne žaidėjui, o buvusiai jo komandai. Donovano Mitchello vedami Klivlando „Cavaliers“ (26/16) išvykoje krito prieš Jutos „Jazz“ (21/23) – 114:116 (24:31, 31:24, 29:33, 30:28). Prieš rungtynes šiltai sutiktas buvo D.Mitchellas, penkis sezonus praleidęs būtent Jutos komandoje ir vasarą mainais persikėlęs į Klivlandą. Palaikymas įkvėpė gynėją įspūdingam pasirodymui, tačiau „Jazz“ šį atlaikė.
2023-01-11

Siautėjęs Jokičius atvedė „Nuggets“ į dar vieną pergalę

Nikola Jokičius surinko dar vieną trigubą dublį, o Denverio „Nuggets“ (26-13) klubas nuskynė pergalę NBA lygoje. Serbo atstovaujama komanda namuose 121:108 (26:28, 36:30, 32:24, 27:26) pranoko Klivlando „Cavaliers“ (25-15) krepšininkus ir nutraukė jų trijų pergalių seriją. Denverio ekipai tai buvo antroji pergalė paeiliui lygoje. 35 minutes rungtyniavęs N.Jokičius pelnė 28 taškus, atkovojo 15 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.
2023-01-07

Šou, neregėtas 17 metų: „Cavaliers“ lyderis suvertė net 71 tašką

Donovanas Mitchellas surengė istorinį pasirodymą. Klivlando „Cavaliers“ (24-14) gynėjas surinko net 71 tašką, o jo vedama komanda  145:134 (27:34, 20:31, 44:31, 39:34) įveikė Čikagos „Bulls“ (16-21).  Tai buvo rezultatyviausias NBA pasirodymas per pastaruosius 17 metų.