Estijoje vykstančiame pasaulio jaunių iki 18 metų I diviziono B grupės turnyre nutrūko lietuvių pergalių serija. Ketvirtose rungtynėse Lietuvos rinktinė 2:5 nusileido Slovėnijos bendraamžiams. Šis pralaimėjimas leido varžovams aplenkti lietuvius ir pakilti į pirmąją poziciją pirmenybėse.

Pirmus du kėlinius ant ledo vyravo apylygis žaidimas, bet slovėnai kur kas geriau realizavo savo progas. Į Erazemo Poro ir Aljazo Plemelijaus Hrobato tikslias atakas per pirmąsias dvidešimt minučių lietuvių gretose sugebėjo atsakyti Titas Krakauskas.

Antrajame kėlinyje situacija nepasikeitė. Nors ant ledo nė vienai komandai nepavyko dominuoti, įvarčius pelnė tik slovėnai. Azbe Glavičius ir Nikas Christianas Petrovičius dar labiau padidino savo rinktinės persvarą.

Trečiajame kėlinyje visas jėgas atidavę lietuviai atliko dvigubai daugiau metimų, bet slovėnai vėl pasižymėjo. Šį kartą savo komandos pergalę įtvirtino Galas Zalokaras Sodja.

Tuo tarpu mūsų šalies atstovams pasižymėti pavyko jau paskutinę rungtynių minutę, kai vartininkas buvo pakeistas šeštuoju aikštės žaidėju. Tokią situaciją išnaudojo Simas Ignatavičius (59:22, rez. perd. T. Krakauskas, Danielius Čečekovas).

Pralaimėjimas apsunkino lietuvių situaciją, tačiau jie vis dar išlieka kovoje dėl aukso. Tam jiems reikėtų prancūzų pergalės prieš slovėnus ir pergalės prieš Estiją. Bet kuriuo kitu atveju pergalė garantuotų sidabro medalius.