Be pralaimėjimų Eurolygoje ir toliau keliauja Barselonos „Barcelona“ (4/0) komanda, treniruojama Šarūno Jasikevičiaus, o jos gretose rungtyniauja ir Rokas Jokubaitis.

Katalonai svečiuose po pratęsimo 85:81 (12:22, 19:13, 25:19, 19:21, 10:6) įveikė Monako „AS Monaco“ (2/2) klubą su Donatu Motiejūnu.

14 minučių žaidęs R.Jokubaitis pelnė 2 taškus (1/4 dvit.), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 2 pražangas, kartą prasižengė ir surinko 5 naudingumo balus.

Tuo tarpu D.Motiejūnas per 15 minučių pasižymėjo 6 taškais (3/5 dvit., 0/1 trit.), 3 atkovotais kamuoliais, rezultatyviu perdavimu, blokuotu metimu, 2 klaidomis, pražanga ir 5 naudingumo balais.

Aikštės šeimininkai jau pirmajame kėlinyje diktavo sąlygas ir jo pabaigoje įgijo dviženklę persvarą (12:22).

Barselonos krepšininkai tikrai neketino sudėti rankų ir paleisti rungtynių, galiausiai trečiajame kėlinyje jie išlygino rezultatą (48:48).

Intriga išsilaikė iki paskutinių sekundžių. Likus pusantros minutės Brandonas Daviesas dvitaškiu išvedė svečius į priekį (71:70).

Visgi, netrukus taikliais baudų metimais atsakė Willas Thomsas ir Mike‘as Jamesas (71:74). B.Daviesas vėl pelnė dvitaškį, taip sugrąžindamas viltį katalonams (73:74).

Paskutinėmis akimirkomis Leo Westermannas pataikė vieną baudos metimą, o rezultatą jau kitoje atakoje lygino tas pats B.Daviesas (75:75).

Šansą išplėšti pergalę turėjo M.Jamesas, tačiau jo tritaškis buvo netikslus, tad komandos žaidė pratęsimą.

Likus minutei jame komandas skyrė taškas (82:81), tačiau tuomet aikštės šeimininkams užpulti nepavyko, o baudų metimus realizavęs Cory Higginsas galutinai pražudė Monako klubą – 85:81.

„Barcelona“: Brandonas Daviesas 27 (10/15 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.,10 atk. kam., 38 n. b.), Nikola Mirotičius 14, Nicolas Laprovittola ir Nickas Calathesas (11 atk. kam.) po 12, Cory Higginsas 6.

„AS Monaco“: Mike‘as Jamesas 16 (3/6 dvit., 2/7 trit., 4/5 baud.), Willas Thomasas 15 (9 atk. kam.), Leo Westermannas 10, Donta Hallas 8 (8 atk. kam.), Yakuba Ouattara 7.