Dalaso „Mavericks“ komanda ir be Luka Dončičiaus pagalbos sugebėjo pasiekti pergalę pasiruošimo sezonui cikle. Komanda svečiuose 114:103 (30:29, 37:21, 24:27, 23:26) nugalėjo titulą šį sezoną ginsiančius Milvokio „Bucks“ krepšininkus.

L.Dončičiui paskutinėse ikisezoninėse rungtynėse treneris Jasonas Kiddas nusprendė suteikti poilsio. Jo gavo ir Kristapas Porzingis bei Timas Hardaway Jr.

Į priekį „Mavericks“ šovė antrajame kėlinyje, kai po sėkmingos atkarpos 12-1 pavyko susikrauti 14 taškų pranašumą (55:41).

Netrukus, dar ketvirčiui nesibaigus, jis pasiekė ir 20 taškų ribą (67:47).

Po didžiosios pertraukos svečiai ir toliau prilaikė saugų atstumą. Jį tik mačo pabaigoje aptirpdė Milvokio klubas.

Atkarpa 9:0 leido priartėti iki 11 taškų – 114:103.

„Mavericks“: Jalenas Brunsonas 17 (7/9 dvit., 1/2 trit.), Trey Burke‘as 14, Dwightas Powellas 12, Sterlingas Brownas 11, Maxi Kleberas ir Feronas Huntas po 9.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 26 (7/9 dvit., 2/2 trit., 6/9 baud., 10 atk. kam.), Jordanas Nwora 15 (1/9 trit.), Jrue Holiday (8 rez. perd.) ir Graysonas Allenas po 13, Brookas Lopezas 10 (4 blk.).