Tris kartus pasaulio čempionas „Red Bull“ komandos pilotas Maxas Verstappenas tapo pirmuoju „Formulės 1“ lenktynininku, iškovojusiu 16 pergalių per sezoną, kai sekmadienį laimėjo avarijų ir veiksmo kupiną Meksiko miesto (Meksika) etapą.

26-erių olandas taip pat susilygino su prancūzų grandu Alainu Prostu, iškovojusiu 51 karjeros pergalę.

Tiesa, košmarišką popietę turėjo jo komandos draugas Sergio Perezas, kuris pasitraukė iš lenktynių po susidūrimo pirmajame posūkyje su „Ferrari“ lenktynininku Charlesu Leclercu.

Per visą šio sporto istoriją tik trys lenktynininkai yra laimėję daugiau lenktynių, o M. Verstappenas iki sezono pabaigos gali aplenkti Sebastianą Vettelį, kurio sąskaitoje 53 pergalės.

Antras finišavo „Mercedes“ komandos lenktynininkas Lewisas Hamiltonas, gavęs papildomą tašką už greičiausią ratą, o trečiąją vietą užėmė iš pirmos pozicijos startavęs Ch. Leclercas, kurio lenktynės buvo pažymėtos raudona vėliava ir atnaujintos prieš pat įpusėjant lenktynėms, kai „Haas“ komandos pilotas Kevinas Magnussenas patyrė sunkią avariją.