maxas verstappenas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „maxas verstappenas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „maxas verstappenas“.

Dominavimas tęsiasi – Maxas Verstappenas laimėjo pirmąjį „Formulės 1“ sezono sprintą

Visišką dominavimą demonstruojantis tris kartus pasaulio čempionas „Red Bull“ lenktynininkas Maxas Verstappenas šeštadienį laimėjo pirmąsias „Formulės 1“ sezono sprinto lenktynes Kinijos „Grand Prix“ lenktynėse. Šanchajaus trasoje vykusiose 19 ratų lenktynėse 26 metų olandas 13,043 sekundės aplenkė „Mercedes“ lenktynininką Lewisą Hamiltoną ir iki 15 taškų padidino savo pranašumą prieš komandos draugą Sergio Perezą, kuris sprinte finišavo trečias.
2024-04-20

Maxas Verstappenas pratęsė dominavimą pusvalandžiui stabdytose Japonijos GP lenktynėse

Sekmadienį Japonijoje surengtas „Formulės 1“ lenktynes lengvai laimėjo olandas Maxas Verstappenas. Jis ne tik pasiekė pergalę, bet ir nuvažiavo greičiausią lenktynių ratą, gaudamas papildomą tašką. Po nesėkmės Australijoje atsitiesęs „Red Bull“ lyderis visų lenktynių metu nesulaukė rimtesnio pasipriešinimo iš varžovų. M.Verstappeno nespaudė ir komandos draugas meksikietis Sergio Perezas, ramiai atvažiavęs antras. Gerą tempą lenktynėse demonstravo „Ferrari“ komanda.
2024-04-07

Kvalifikacijoje Japonijoje – ketvirta paeiliui Maxo Verstappeno pergalė šiame sezone

Šeštadienį Japonijoje surengtą ketvirtą šio „Formulės 1“ sezono kvalifikaciją laimėjo olandas Maxas Verstappenas („Red Bull“, 1:28.197). Šiame sezone olandas yra laimėjęs visas 4 kvalifikacijas, o įskaičiavus ir praėjusį sezoną, turi jau 5 „pole“ pozicijas paeiliui.
2024-04-06

Australijoje iš „pole“ pozicijos ir vėl startuos Maxas Verstappenas

Dominavimą 2024-ųjų „Formulės-1“ čempionate šeštadienį pratęsė „Red Bull“ atstovaujantis Maxas Verstappenas, kai jis laimėjo trečiojo etapo Australijoje kvalifikaciją ir sekmadienį startuos iš pirmosios pozicijos. Čempiono titulą šį sezoną ginantis ginantis olandas greičiausią ratą įveikė per 1 min. ir 15,915 sek. Tiesa, tai jau 35-asis, kai jis pagrindinėse lenktynėse startuos iš „pole“ pozicijos.
2024-03-23

Antrajame „Formulės-1“ etape – įtikinama Maxo Verstapeno pergalė ir įspūdingas 18-mečio debiutas

Antrajame „Formulės-1“ etape Saudo Arabijoje savo dominavimą pratęsė „Red Bull“ pilotas Maxas Verstappenas. Olandas lyderiavo ir kvalifikacijoje, o antrą vietą iškovojo jo komandos draugas Sergio Perezas. Trečias liko „Ferrari“ atstovas Charlesas Leclercas. Nors įprastai „Formulės-1“ lenktynės vyksta sekmadieniais, tačiau šį kartą jos buvo atkeltos dėl artėjančio Ramadano.
2024-03-09

„Formulė 1“: ar Saudo Arabijoje vėl dominuos „Red Bull“ pilotai?

„Ferrari“ ir „Mercedes“ lenktynininkai pasiryžę mesti iššūkį „Red Bull“ pilotams Saudo Arabijoje. Šią savaitę Džedos mieste vyks antrasis 2024 metų „Formulės 1“ pasaulio čempionato etapas. Džedoje yra greičiausia gatvių trasa visoje „Formulė 1“. Pilotai vidutiniškai išvysto 250 kilometrų per valandą greitį. Pernai maksimalus greitis buvo 335 km per valandą. Pagal ilgį tai yra antra trasa kalendoriuje. Lenktynininkams reikės įveikti 50 ratų po 6,174 kilometro – iš viso 308,450 km.
2024-03-06

Maxas Verstappenas užtikrintai pradėjo titulo gynybą ir užfiksavo įspūdingą pasiekimą

Bahreine šeštadienį įvyko pirmosios 75-ojo „Formulės 1“ sezono lenktynės. Šios lenktynės dėl artėjančio Ramadano iš sekmadienio buvo atkeltos į šeštadienį. Nuo starto iki finišo dominavo olandas Maxas Verstappenas. Titulą ginantis „Red Bull“ pilotas užfiksavo ir įspūdingą „Grand Slam“ pasiekimą: laimėjo kvalifikaciją, lenktynėse nuvažiavo greičiausią ratą ir nė akimirkai neužleido pirmos pozicijos.
2024-03-02

Naująjį „Red Bull“ bolidą išbandęs Maxas Verstappenas visiškai dominavo bandymų serijoje

Bahreine trečiadienį prasidėjo 2024 m. „Formulės 1“ bolidų bandymai. Pirmąją jų dieną visiškai dominavo „Red Bull“ komanda. Prie naujojo „Red Bull“ bolido vairo sėdęs daugkartinis pasaulio čempionas olandas Maxas Verstappenas geriausiu bandymu ratą apsuko per 1 min. 31.344 sek. Jis net 1.14 sek. aplenkė artimiausią varžovą. Negana to, M.Verstappenas apvažiavo 142 ratus – daugiau nei bet kuris kitas pilotas, tad „Red Bull“ bolidas atrodė labai patikimas.
2024-02-21

Paaiškėjo visi 2024 m. „Formulės 1“ sezono pilotai

„Williams“ komanda galiausiai patvirtino sklandžiusius gandus ir pranešė, jog pratęsė kontraktą su amerikiečiu Loganu Sargeantu. Taip buvo užpildyta paskutinė likusi piloto vieta 2024 m. sezonui. „Esu sujaudintas galimybės kitąmet toliau vairuoti „Williams“ bolidą. Noriu padėkoti už galimybę tęsti darbą su tokiais talentingais komandos nariais. Turime ambicingų planų ateičiai ir aš nekantrauju, kada galėsiu prisidėti prie iškeltų tikslų įgyvendinimo“, - sakė L.Sargeantas.
2023-12-05

Paskutinėse „Formulės 1“ sezono lenktynėse paaiškėjo antrą ir trečią vietą užėmusios komandos

Abu Dabyje (Jungtiniai Arabų Emyratai) sekmadienį nusileido 74-ojo „Formulės 1“ sezono uždanga. Paskutinėse – 22-ose – sezono lenktynėse paaiškėjo vicečempionai ir trečiąją vietą užėmusi komanda.  Čempionais šiame sezone tapo bene vienvaldžiai lyderiai „RedBull“ komanda su pasaulio čempionu Maxu Verstappenu bei Sergio Perezu.