Londono „Arsenal“ klubas Anglijos „Premier“ lygos rungtynėse namuose 3:2 palaužė „Manchester United“ futbolininkus.

Marcusas Rashfordas 17-ąją minutę galingu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išvedė „Man Utd“ į priekį 1:0.

Gabrielis Martinelli 22-ąją minutę standartinės situacijos metu atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia varžovų vartų.

Eddie Nketiah 24-ąją minutę smūgiu galva tiksliai pasiuntė kamuolį į vartų tinklą ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 1:1.

Scottas McTominay’us 28-ąją minutę atliko smūgį į dešinįjį vartų kampą, tačiau Aaronas Ramsdale‘as meistriškai atrėmė kamuolį.

Bukayo Saka 53-ąją minutę smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1.

Lisandro Martinezas 59-ąją minutę puikiu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 2:2.

E.Nketiah 90-ąją minutę smūgiu pirmuoju lietimu nukreipė kamuolį į vartų tinklą ir išplėšė „Arsenal“ dramatišką pergalę 3:2.

Įdomūs faktai:

• Marcusas Rashfordas pelnė devynis įvarčius visuose turnyruose nuo to laiko, kai baigėsi 2022 m. pasaulio futbolo čempionatas.

• Bukayo Saka tapo trečiuoju „Arsenal“ žaidėju, pasižymėjusiu trejose iš eilės „Premier“ lygos rungtynėse prieš „Man Utd“. Anksčiau tai padarė Freddie Ljungbergas (1998-2000) ir Thierry Henry (2000-2001).

• Lisandro Martinezas tapo septintuoju Argentinos žaidėju, pelniusiu įvartį „Premier“ lygos rungtynėse gindamas „Man Utd“ garbę.

• Eddie Nketiah tapo antruoju „Arsenal“ žaidėju, pelniusiu 90-ąją minutę pergalingą įvartį prieš „Man Utd“ klubą „Premier“ lygos rungtynėse. Iki tol tai buvo pavykę padaryti tik T.Henry 2007 metais.

• „Arsenal“ po 19 sužaistų rungtynių turi surinkęs 50 taškų ir rikiuojasi „Premier“ lygos turnyrinės lentelės viršūnėje. Tuo tarpu „Man Utd“ su 39 taškais žengia ketvirtas.